1. Fischer.sk
  2. First minute
  3. First minute Turecko

First minute Turecko

Načítám...

Turecká riviéra najvýhodnejšie cez first minute

Turecko patrí k najobľúbenejším destináciám na dovolenku pri mori. Dôvodov je niekoľko – návštevníkom poskytuje nezameniteľnú orientálnu atmosféru s kontrastom moderného sveta a starovekých stavieb. Čakajú tu na vás veľmi komfortné hotely všetkých kategórií, kilometre piesočnatých pláží, vyhriate more, prírodné krásy a skvelé jedlo. Turecká riviéra patrí k najvybavenejším rekreačným destináciám v Európe.

Aj tento rok nájdete v našej ponuke zájazdov do Turecka tradične najobľúbenejšie rezorty na Tureckej riviére vo všetkých strediskách ako Lara, Belek, Side, Alanya a Egejskej riviéry. Tu môžete vyskúšať najrôznejšie druhy športov vo vode, vo vzduchu i na súši. V rámci hotelových komplexov je pripravený celý rad športovísk a zábavných atrakcií. Dobrodružné povahy sa môžu vydať na výlet k majestátnemu pohoriu Taurus, kaskádam na rieke Manavgrat či zbytkom kresťanského sídla Perge.

Turecko-plaze.jpg

Vyberte si first minute zájazd do Turecka podľa svojich predstáv a včas. Dovolenka v Turecku first minute vás nadchne a navyše výrazne ušetríte.

Využite všetky výhody first minute!

Najobľúbenejšie letoviská a hotely v celom Turecku najvýhodnejšie práve teraz!