Podrobné informácie

  • 30 °C júl / august *
  • 24 - 25 °C júl / august *

* priemerné teploty

Kvarner, dovolenka plná slnka, rodinnej atmosféry a romantických kopcov

I keď oblasť Kvarnera nepatrí na prvý pohľad k najznámejším turistickým regiónom Chorvátska, neznamená to, že svojím mnohým návštevníkom nemá čo ponúknuť.

Práve naopak, ide o ideálny prázdninový cieľ pre všetkých, ktorí hľadajú dobre dostupnú prímorskú destináciu s radom zaujímavých miest. Práve tu sa navyše nachádzajú báječné prázdninové ostrovy Krk, Cres, Lošinj, Rab a ďalšie.

Užite si pobyt v Kvarnere

Brehy Kvarnera zahŕňajú nádherné kamienkové i piesočnaté pláže, čo ocenia najmä rodiny s deťmi. Nudiť sa tu vy, ani vaše ratolesti určite nebudete.

Spoznajte peknú kvarnerskú prírodu, ktorej dominujú romantické pohoria Risnjak, Velebit a známe Plitvické jazerá. O zábavu sa tu okrem mnohých výletných cieľov starajú športoviská, cykloturistika, potápanie, jachting a bohatý kultúrny program, obzvlášť v prístavnom meste Rijeka

Zájazd na Kvarner vďaka nákupu v poslednej chvíli

Pozrite sa na našu ponuku hotelov na kvarnerskom pobreží, aby ste si vybrali ten pravý. Možnosťou, ako čo najviac za dovolenku v Chorvátsku ušetriť, je obstaranie pobytu v sekcii Last minute Kvarner.

A videli ste už ponuky ubytovania na Istrii a v Dalmácii?

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Kvarner