1. Fischer.sk
  2. Brazília

Mapa

Podrobné informácie

  • 26 °C júl / august *
  • 24 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Brazília, jeden veľký karneval

Len máloktorá krajina na svete sa rozlohou, rozmanitosťou krajiny i nezmerateľným prírodným bohatstvom môže vyrovnať Brazílii. Na území len o niečo menšom než Európa vás čakajú nekonečné džungle, vysoké hory rozmanitých tvarov, nádherné pláže, rozľahlé savany aj obrie rieky s hučiacimi vodopádmi.

K najväčším brazílskym lákadlám sa radia najrozsiahlejšie dažďové pralesy sveta, pretkané tajuplnými veľtokmi Amazonky a Rio Negro. Lodný výlet je ojedinelý zážitok plný dobrodružstva a nevšedných stretnutí s jedinečnými živočíchmi, rastlinami či izolovanými domorodými kmeňmi.

Zaujímavé miesta na dovolenke v Brazílii? Poradíme vám

Brazília vás úplne očarí. Musíte vyskúšať vyhlásenú Copacabanu v Riu de Janeiro, navštíviť novodobú metropolu Brasília, vodopády Iguaçu či indiánsku rezerváciu Xingu. A ešte oveľa viac...

Práve Rio de Janeiro ponúka to najlepšie z brazílskeho pobrežia Atlantiku. Okrem krásnych pláží tu je ikonická Cukrová homoľa, akvadukt Carioca s historickou električkou, národný park Tijuca, futuristické múzeum Amanha či vrch Corcovado so slávnou sochou Krista Vykupiteľa.

Užite si zájazd do Brazílie

Exotickú dovolenku v Brazílii si teraz zaistíte ľahko a rýchlo. V našej ponuke máme ubytovanie v celom rade kvalitných a preverených hotelov, stačí si len vybrať. Prežijete pobyt plný slnka, kúpania aj poznávania, na ktorý sa nezabúda!

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Brazília

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .