Palm Jumeirah

Mapa

Podrobné informácie

  • 35 - 36 °C júl / august *
  • 29 - 32 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka v Dubaji na Palm Jumeirah - pobyt ako z budúcnosti

Umelý ostrov Palm Jumeirah bol vybudovaný pri brehoch známej dubajskej štvrte Jumeirah. Jeho niekoľko desiatok kilometrov dlhé pobrežie obmývajú vody Perzského zálivu. S najväčším mestom Spojených arabských emirátov je spojený širokou cestou a nadzemným monorailom. Od centra je vzdialený zhruba 20 kilometrov. Ešte o niečo ďalej sa nachádzajú obe dubajské letiská Al-Maktoun a gigantické International Airport. Vyberte si dovolenky v Dubaji a cestujte do SAE s CK FISCHER.
 
Ďalšie blízke rekreačné strediská:

Užite si pláže, o akých sa vám ani nesnívalo

Ak túžite prežiť niečo mimoriadne, vydajte sa na dovolenku na Palm Jumeirah. Ide o najmenšiu, avšak jedinú dokončenú súčasť ambiciózneho a doteraz rozostavaného komplexu nazvaného Palm Islands. Súčasťou týchto Palmových ostrovov, pripomínajúcich pri pohľade z lietadla palmu, bude ešte Palm Jebel Ali, obria Palm Deira a tiež zoskupenie ostrovčekov "The World". Na ich povrchu je dostatok miesta pre luxusné hotely, súkromné vily, parky, pláže, maríny, kúpeľné centrá či rôzne zábavné zariadenia.

Palm Jumeirah má 78 kilometrov krásnych piesočnatých pláží s príjemným klesaním do vyhriatych a priezračných morských vôd. Veľká časť z nich je však privátnych – patria k jednotlivým honosným rezidenciám alebo ubytovacím areálom. Dubajské pláže na umelom ostrove sú kvalitne vybavené ležadlami, slnečníkmi, prístreškami, stánkami s občerstvením a ďalšími službami, nechýba ani pestrá ponuka vodných športov.

Ako Alica v krajine zázrakov Palm-Jumeirah.jpg

Veľkým zážitkom je už len obyčajná prechádzka po Palm Jumeirah, počas ktorej môžete obdivovať úžasné stavby, oddychovať v parčíkoch či si pozrieť jachty boháčov v miestnych prístavoch. Skutočným zlatým klincom ostrova je areál neprehliadnuteľného hotela Atlantis, ku ktorému patrí aj rozsiahly aquapark Aquaventure a show delfínov. Samozrejmosťou je celý rad reštaurácií, butikov a obchodných stredísk. Využite blízkosť Dubaja a vypravte sa z Palm Jumeirah za jeho atrakciami ako:
  • Neďaleký najluxusnejší hotel sveta Burj al Arab
  • Najvyššia budova sveta Burdž Chalífa
  • Obria nákupná galéria Dubai Mall
  • Golfové ihriská na čele s Emirates Golf Club
  • Najvyššie ruské koleso celej planéty
  • Lyžiarska zjazdovka a korčuliarske klzisko
Späť na prehľad informácií o Spojených arabských emirátoch a ponuku zájazdov.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Palm Jumeirah

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .