Podrobné informácie

  • 35 - 36 °C júl / august *
  • 29 - 32 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dubaj, uhrančivé mesto zázrakov

Ak je možné o niektorom meste povedať, že symbolizuje budúcnosť, potom je to určite Dubaj. Metropola rovnomenného emirátu a zároveň najľudnatejšie sídlo Spojených arabských emirátov sa búrlivo rozvíja. Tunajšie medzinárodné letisko je jedným z najväčších a najrušnejších na svete. Spoznajte jedno z najfascinujúcejších miest na svete a poďte na dovolenku do Spojených arabských emirátov.
 
Dovolenka v Dubaji je jedinečným zážitkom pre všetkých milovníkov futuristických megalopol s úžasnými možnosťami zábavy a spoznávania novej kultúry. Je pritom jedno, či dovolenku v Dubaji strávite v hotelovom komplexe na pláži, v štýlovom boutique hoteli blízko nákupného centra, alebo v klasickom city hoteli. Kozmopolitný, moderný, štýlový, luxusný a predovšetkým extrémne bohatý, taký je Dubaj. Vydajte sa na dovolenku do Dubaja s CK FISCHER!
 

Dubajské pláže na všetky spôsoby

Dlhé kilometre dubajského pobrežia - ako stvorené pre opaľovanie, kúpanie a vodné športy, o akých sa vám ani nesnívalo. Pláže, popretkávané jachtovými marínami, prístavmi či mostami na vybudovaných ostrovčekoch, sú piesočnaté, čisté, s pozvoľným vstupom do vody a disponujú aj turistickým servisom. Viaceré z nich patria jednotlivým hotelovým areálom. Verejné pláže nájdete pri najluxusnejšom hoteli sveta Burj al Arab, pri parku Al-Mamzar alebo v Marina Beach Resort.

V Dubaji nájdete všetko... a ešte o mnoho viac

Dubaj dokáže divy, je totiž mocnejší než vaša fantázia. Vypína sa tu najvyššia budova sveta Burdž Chalífa, majú tú lyžiarsku zjazdovku aj zimné klzisko, môžete zájsť na dostihy a nakupovať v gigantickom obchodnom centre Dubai Mall. V prevádzke je celý zástup golfových ihrísk (ako Dubai Creek Golf Club, Emirates Golf Club a Montgomerie Golf Course), delfinárium, najvyššie ruské koleso sveta či najrozsiahlejšia cukráreň pod slnkom. Dopravu po meste zabezpečuje na dvoch linkách systém automatického metra so 72 stanicami.

Z Dubaja sa vďaka hustej sieti diaľnic rýchlo dostanete aj za ďalšími magnetmi Arabských emirátov ako:

  • Pevnosť Al Mareer s expozíciou Manama v Ajmane
  • Tradičné arabské mesto Dibba
  • Zábavný park Ferrari World s aquaparkom Yas Water World v Abu Dhabi
  • Starý prístav v Umm Al Quwain s výrobou pôvodných lodí „dhou“
Späť na prehľad informácií o Spojených arabských emirátoch a ponuku zájazdov.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Dubaj