Aqua Dream

Umiestnenie: Turecko Egejská riviéra - Marmaris Aqua Dream
Typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Vodný svet Aqua Dream

Aquapark Aqua Dream v letovisku Marmaris nadchne celú rodinu. Vo víre vodnej zábavy tu vydržíte celý deň. Z vrcholu toboganovej veže sa vám navyše naskytne nádherný výhľad na početné ostrovy v miestnom zálive. A dole sa potom môžete vydať po diabolsky rýchlej šmykľavke Kamikaze!

Pobrežie Stredozemného mora vzdialené (vzdušnou čiarou) asi 400 metrov, okraj historického centra približne 30 minút pešou chôdzou a hneď vedľa cesty aj osviežujúce prímorské lesíky - výborná poloha predurčuje vodný park Aqua Dream k jednoduchej dostupnosti autom aj pešo.

Aquapark Aqua Dream a jeho vybavenie

História vodného sveta Aqua Dream sa začala písať v roku 2006. V súčasnosti ponúka na ploche 44 tisíc metrov štvorcových množstvo atrakcií pre malých návštevníkov aj milovníkov adrenalínu. Relax si doprajete na opaľovacích terasách so slnečníkmi a ležadlami.

K najväčším ťahákom aquaparku Aqua Dream patria dlhé tobogany, rozmanité kĺzačky, umelé vlnobitie a detské interaktívne herné centrum Aqua Tower. Nechýba dozor plavčíkov a služba prvej pomoci, bohaté možnosti občerstvenia, rozsiahle animačné programy, šatne, sprchy, trezory a parkoviská.

Podobné zaujímavosti, zaujímavé miesta a atrakcie - Egejská riviéra - Marmaris