Karpathos

Oblasti v destinácii - Karpathos

Mapa

Podrobné informácie

  • 30 °C júl / august *
  • 26 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Karpathos, to sú pláže, šport a mnoho zábavy

Na pomedzí Egejského a Stredozemného mora, medzi slávnejšou Krétou a Rodosom, omnoho bližšie k tureckej než ku gréckej pevnine, ukrýva sa malebný ostrov Karpathos. Veľkú časť roka tu vládne príjemné počasie, rozkošné pláže lákajú k leňošeniu i k windsurfingu a skalnaté kopce zvádzajú k turistike. Znie to ako ideálna kombinácia garantujúca prežitie nezabudnuteľnej dovolenky...

Ubytovanie na Karpathose sľubuje spoznanie mnohých zaujímavých miest. Objavte divoko rastúce orchidey, rušnú metropolu Pigadia, môžete sa vydať na opustený ostrovček Sária i po stopách dlhej histórie siahajúcej až do staroveku. Ako napríklad cestou do tradičnej horskej dedinky Olympos.

Prázdniny na Karpathose lákajú pokojom a oddychom

Prejdite sa Karpathosom a vyberte si letovisko, v ktorom si užijete jedinečný pobyt plný aktivít, zážitkov a spomienok. Karpathoské pobrežie je úchvatné v celej svojej dĺžke, čo dokladá romantická pláž Achata, ľudoprázdna Nati, polkilometrová pláž Apealla alebo sústava pláží Kato Lakos s veľkými balvanmi.

Je celkom jedno, či sa nakoniec rozhodnete pre rekreačné stredisko Amoopi, Aperio alebo Arkasa - zájazd na Karpathos vás nadchne v každom z nich. A ešte jedna dobrá rada, skúste tiež finančne výhodnú ponuku last minute Karpathos.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Karpathos