Podrobné informácie

  • 34 - 36 °C júl / august *
  • 28 - 29 °C júl / august *

* priemerné teploty

India: pestrá kombinácia zážitkov

Vydajte sa do Indie, krajiny plnej kontrastov, a objavte svet rôznorodých kultúr, chutí, vôní a nepoznaných zaujímavostí. Užite si kúzlo hebkých pláží a rozprávkovej prírody ukrývajúcej takmer nekonečné bohatstvo.

V Indii môžete prežiť dovolenku presne podľa svojich predstáv. Láka vás cestovanie po rozľahlom Indickom subkontinente? V tom prípade prijmite pozvanie k putovaniu po tzv. „zlatom trojuholníku“ medzi mestami Dillí, Agra a Džajpur. Zastavte sa pri posvätnej rieke Ganga, žasnite pred pevnosťou Amber, navštívte večne zelenú horskú oblasť Kerala popretkávanú kanálmi a riekami.

Goa, poklad Indie

Avšak Indická republika, to nie sú len Himaláje, Bombaj, lvi v Gírskom pralese, preľudnená Kalkata alebo horúca púšť Thár. Ak túžite viac po oddychu pri šumiacom mori a rôznych plážových aktivitách, vydajte sa radšej do malého, ale bohatého spolkového štátu Goa na západnom pobreží Indie.

Kraj kokosových paliem s nekonečnými zlatistými plážami, ktoré nikdy nie sú plné, ponúka nádherný pobyt pod tropickým slnkom a v exotických lokalitách. Rozhodne nebudete ľutovať, keď si v pohodlí komfortne vybavených zariadení doprajete úžasné masáže a najlepšie jogové a meditačné cvičenia. Kde inde relaxovať, ak nie v Indii?

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - India

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .