First minute Kalábria

Načítám...
Vyberte si first minute zájazd do Kalábrie podľa vašich predstáv a včas. Budete nadšení z dovolenky v Kalábrii na first minute a výrazne ušetríte.


Relaxujte na juhu Talianska za výhodné ceny 1. minute

Na juhu Talianska, v špičke apeninskej „topánky“, nájdete Kalábriu. Prevažne hornatý kraj obmývaný z troch strán mimoriadne čistým morom. Práve tu môžete prežiť dovolenku, o ktorej ste snívali. Napriek tomu, že turistický ruch je tu na vzostupe, stále prevláda ozajstný pokoj a pláže v romantických zátokách bez jediného rekreanta. Možno práve toto robí z oblasti medzi Sila Grande a Capo Vaticano tak jedinečnú prázdninovú destináciu.

Poďte s nami do Kalábrie a objavte nádhernú prírodu v divokých masívoch talianskych Apenín, národné parky a skvostné výhľady na sopku Stromboli ležiacu na Liparských ostrovoch. Nenechajte si však ujsť ani jedinečné mesto Tropea nad skalnatým útesom, starobylé Catanzaro a kúpele Lamezia Terme. Ochutnajte lahodnú zmrzlinu tartufo, pikantnú údeninu nduja a vybláznite sa v akvaparkoch pri letoviskách Zambrone a Pizzo.

Nezabudnuteľná dovolenka medzi Tyrhénskym a Jónskym morom čaká práve na vás!

First-minute-Kalabrie.jpg

Vyberte sa do Kalábrie za slnkom so skvelou first minute ponukou

Nepremeškajte ten správny okamih a využite najlepšie ponuky zájazdov! Zažite dovolenku v slnečnom Taliansku podľa svojich predstáv a navyše nakupujte za najlepších podmienok!

Využite všetky výhody first minute!

  • Kalábria (tu sa práve nachádzate)