Palm Beach

Mapa

Podrobné informácie

  • 31 °C júl / august *
  • 29 °C júl / august *

* priemerné teploty

Palm Beach, dovolenka pod palmami

Palm-Beach-do-textu.jpgJedno z najpopulárnejších ostrovných letovísk Palm Beach nájdete na severozápadnej strane Aruby. Administratívne spadá pod okres Noord a zaberá pobrežie Karibského mora od malého výbežku v Bubali až k pláži Malmok. Z neďalekého hlavného mesta Oranjestad sem vedie hlavná výpadovka 1A, medzinárodné letisko Queen Beatrix leží 13 kilometrov ďaleko.

Pláž Palm Beach nadchne každého

Plochú krajinu okolo Palm Beach zapĺňajú početné saliny a mokrade, medzi ktorými sa rozrastajú ďalšie turistické strediská. Hoci oblasť patrí medzi najrušnejšie na ostrove, vládne tu poriadok a vďaka rozľahlosti areálu tu existujú aj pokojná miesta. Veľké a komfortné hotely na dohľad morských brehov zaručujú pohodovú dovolenku pre všetky vekové skupiny. Spolu so susednou Eagle Beach predstavuje Palm Beach pýchu ostrova a často sa zaraďuje do výberu najkrajších pláží Karibiku. Na dĺžku meria asi 3 kilometre, na šírku okolo 50 metrov, pokrýva ju čistý biely piesok a mierny vstup do vody poteší aj neplavcov a seniorov. Ako už jej názov napovedá, nechýba množstvo exotických paliem, k dispozícii sú tiež kryté móla, rad barov a občerstvenie, slnečníky, ležadlá a pestrá ponuka vodných športov na čele s windsurfingom a potápaním.

Ďalšie rekreačné strediská v blízkosti Palm Beach

Čo robiť v Palm Beach

Veľmi dobré vybavenie Palm Beach zahŕňa dostatočné nákupné príležitosti, rôznorodo zamerané reštaurácie, kluby i bary a za zábavou sa sem schádza osadenstvo celého ostrova. Záujemcov o potápanie priťahuje vrak obchodnej lodi, potopenej v roku 1939, milovníci prírody by nemali vynechať ornitologickú pozorovateľňu pri lagúne Bubaliplas. Obľúbeným cieľom prechádzok je zrekonštruovaný starý maják v severnom cípe ostrova, využiť môžete bohaté možnosti na športovanie vrátane golfového ihriska v Tierra Del Sol. A z ostatných lákadiel Aruby si rozhodne nenechajte ujsť:

  • Prírodný bazén na pobreží Windward
  • Opičí útulok a pštrosiu farmu
  • Akvapark Aruba Vacation Water Park

Zobraziť podrobné informácie

Nejoblíbenější hotely - Palm Beach

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám