Aruba

Oblasti v destinácii - Aruba

Mapa

Podrobné informácie

  • 31 °C júl / august *
  • 29 °C júl / august *

* priemerné teploty

Aruba, exotická dovolenka snov v Karibskom mori

Spoznajte s nami jeden z klenotov južného Karibiku, malý ostrov v Holandských Antilách, pôvabnú Arubu. Doprajte si dovolenku v raji, lemovanom romantickými bielymi plážami s palmami, kde vďaka polohe ostrova celoročne panuje nádherné počasie.

Nechajte sa očariť tunajšou prírodou, ochutnajte vyhlásené špeciality kreolskej kuchyne a zažeňte nudu zásluhou ponuky rozličnej zábavy a športových aktivít. Vaberte si z množstva zaujímavých miest.

Prečo si zaistiť ubytovanie na Arube

Počas pobytu sa vydajte sa napríklad na známu motýliu farmu Palm Beach,  prejdite sa národným parkom Arikok so skvostnými lagúnami. Z plochého povrchu Aruby vyčnievajú tajomné skalné formácie Ayo a Casibari. Ak ste milovníci histórie, určite nevynechajte ani prehliadku pamiatok hlavného mesta Oranjestadu.

Plážové letoviská Palm Beach, Eagle Beach alebo Pos Chiquita čakajú na vás. Súčasť rekreačného strediska Bubali tvorí vtáčia rezervácia a bývať môžete aj vo vnútrozemí (Paradera).

Ako si užiť prázdniny na Arube s výraznou zľavou

Využite našu bohatú ponuku zájazdov na Arubu vrátane last minute Aruba a vydajte sa do Karibiku čo najvýhodnejšie. Luxusné hotelové rezorty so špičkovou kvalitou služieb sú vám teraz ešte viac na dosah. A počuli ste už o ďalších exkluzívnych karibských destináciách ako Santa Lucia, Antigua alebo Dominikánska republika?

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Aruba

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .