Motiongate Dubai

Umiestnenie: Arabské emiráty Arabské emiráty Motiongate Dubai
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Zábavný park Motiongate Dubai

Milujete filmy? Či už ste fanúšikom Krotiteľov duchov, Underworldu, Kung Fu Pandy, Shreka alebo Šmolkov, v zábavnom parku Motiongate Dubai budete vo svojom živle. Predstaví vám filmový svet od čiernobielej klasiky až po najpopulárnejšie animáky súčasnoti.

Zábavný park Motiongate Dubai leží blízko cesty šejka Zayeda (diaľnica E11) na juhozápadnom okraji Dubaja v trojuholníku vymedzenom umelým ostrovom Palm Jebel Ali, medzinárodným letiskom Al-Maktúma a hranicou s emirátom Abú Dhabi. Od centra mesta s najvyššou budovou sveta Burj Khalifa ho delí necelých 50 kilometrov.

Motiongate Dubai v Dubai Parks & Resorts

Motiongate Dubai otvoril svoje brány 16. decembra 2016 a tvorí asi najobľúbenejšiu časť obrovského komplexu Dubai Parks & Resorts. Dozviete sa v ňom, ako vyzerá zákulisie hollywoodskych trhákov, ako vznikajú filmové triky a ako vlastne fungujú filmové štúdiá. Tešiť sa môžete na desiatky najrôznejších atrakcií, horské dráhy, interaktívne a divadelné show, herné zóny a mnoho ďalšieho.

V Motiongate Dubai nájdete päticu zábavných zón. Nákupné a stravovacie zariadenia inšpirované hollywoodskou tematikou sa sústreďujú okolo vstupnej časti Studio Central. Zostávajúce kvarteto sa venuje slávnym filmom štúdií Columbia Pictures (Hotel Transylvania, Krotitelia duchov, Underworld), DreamWorks (Shrek, Madagaskar, Kung Fu Panda), Lionsgate (Hunger Games) a Smurfs' Village (Šmolkovia).

Neváhajte a navštívte Motiongate Dubai v Spojených arabských emirátoch.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám