Legoland Water Park

Umiestnenie: Arabské emiráty Arabské emiráty Legoland Water Park
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Legoland Water Park, zábava nielen vo vode

Skvelú zábavu v Dubaji zažijete v aquaparku Legoland Water Park, ktorý patrí medzi najnovšie a najmodernejšie zariadenia svojho druhu v Spojených arabských emirátoch. Zameriava sa predovšetkým na rodiny s deťmi vo veku od 2 do 12 rokov.

Vodný svet Legoland Water Park tvorí súčasť komplexu Dubai Parks & Resorts, ktorý vyrástol na juhozápadnej periférii Dubaja. Blízko neho sa nachádza medzinárodné letisko Al-Maktúma a doteraz budovaný umelý ostrov Palm Jebel Ali. S mestom ho spája cesta šejka Zayeda (diaľnica E11), po ktorej sa za takmer 50 kilometrov dostanete až pod najvyššiu budovu sveta Burj Khalifa.

Aquapark Legoland Water Park a jeho lákadlá

Legoland Water Park ponúka 2 desiatky pestrofarebných šmykľaviek a toboganov, ale aj veľký bazén s umelým vlnobitím. V zóne zvanej Build-A-Raft-River si môžete vytvoriť vlastný raft, vodný areál DUPLO zahŕňa atrakcie vrátane vodotryskov a šmýkačiek pre najmenšie ratolesti.

Súčasťou aquaparku Legoland Water Park sú aj 2 reštaurácie, opaľovacie terasy s ležadlami a slnečníkmi, rozsiahle sociálne zázemie a predajňa so suvenírmi. To všetko samozrejme v dizajne najslávnejšej stavebnice sveta.

Neváhajte a navštívte Legoland Water Park v Spojených arabských emirátoch.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám