Legoland Dubai

Umiestnenie: Arabské emiráty Arabské emiráty Legoland Dubai
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Legoland Dubai, zábava plná Lego kociek

Ak vaše deti len tak niečo nenadchne, verte, že v Legolande Dubai nebudú vedieť, kam skôr skočiť. Tento zábavný park prevádzkovaný od 31. októbra 2016 ponúka vyše 4 desiatky atrakcií, medzi ktorými si každý malý staviteľ príde na svoje.

Legoland Dubai patrí do zábavného komplexu Dubai Parks & Resorts, ktorý sa rozkladá pri ceste šejka Zayeda (diaľnica E11) juhozápadne od centra Dubaja. Zatiaľ čo umelý palmový ostrov Palm Jebel Ali je odtiaľto doslova „čo by kameňom dohodil“, od dubajského Downtownu s najvyššou budovou sveta Burj Khalifa ho delí skoro 50 kilometrov.

Legoland Dubai v Dubai Parks & Resorts

Dubajský Legoland je prvým svojho druhu na Strednom východe. Má celkom 6 sekcií: továreň, Lego City, fantázia, kráľovstvo a dobrodružstvo. Jeho srdce tvorí Miniland, v ktorom dubajskí Lego architekti vytvorili z bezmála 20 miliónov kociek panorámu Dubaja a tiež najslávnejšie pamiatky Blízkeho východu vrátane mešity šejka Zayeda.

Pýchou Legolandu Dubai sú dve horské dráhy Dragon a Dragon's Apprentice. Užiť si však môžete aj interaktívnu dobrodružnú jazdu Lost Kingdom Adventure, voľný pád na Beetle Bounce, autodróm Lego Technic Twister, vodné lyže Wave Racers alebo kolotoč Lego City Airport.

Neváhajte a navštívte Legoland Dubai v Spojených arabských emirátoch.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám