IMG Worlds of Adventure

Umiestnenie: Arabské emiráty Arabské emiráty IMG Worlds of Adventure
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

IMG Worlds of Adventure, svet superhrdinov a zábavy

Pozrite sa za svojimi najobľúbenejšími marvelovskými hrdinami do komplexu IMG Worlds of Adventure, ktorý je s plochou 140 tisíc metrov štvorcových najväčším krytým zábavným parkom na svete. V jeho piatich tematických zónach na vás čakajú Spiderman, Hulk, Iron Man, Thor a ďalšie komiksové postavy z Avengers, ale aj dinosaury, obrie multikino a množstvo iných atrakcií. Veľkolepý areál, otvorený 15. augusta 2016, zahŕňa aj množstvo reštaurácií a obchodov so suvenírmi.

IMG Worlds of Adventure sa nachádza pri ceste šejka Zayeda (diaľnica E311) v komerčnom, rezidenčnom a kultúrnom areáli City of Arabia. Je to v juhovýchodnej časti Dubaja asi 25 kilometrov od vjazdu na umelý palmový ostrov Jumeirah alebo od najvyššej budovy planéty Burj Khalifa a zhruba 30 kilometrov od dubajského medzinárodného letiska.

Zažite najväčšie dobrodružstvo svojho života v IMG Worlds of Adventure

Základ zábavného parku IMG Worlds of Adventure tvorí časť zvaná jednoducho Marvel. Môžete sa v nej stať superhrdinom v tíme Avengers a spoločne s Iron Manom, Thorom, Black Widow, Hawkeyom, Kapitánom Amerikou, Hulkom či Spidermanom zachrániť svet. Nechýba supermoderné 3D kino ani komiksový obchod Empire News and Comics. V sekcii Lost Valley sa vrátite v čase o milióny rokov späť do prehistorickej ríše tyranosaurov, velociraptorov a triceratopsov. Čakajú vás pohybliví dinosaury v životnej veľkosti, divoká džungľa a samozrejme množstvo atrakcií, hier a zábavy.

Priaznivci kreslených filmov nesmú vynechať návštevu Cartoon Network, kde funguje prvé 5D kino zamerané iba na seriál Ben 10. Súčasťou tejto zóny sú tiež interaktívne a športové hry, živé vystúpenia a iné neobyčajné dobrodružstvá pre malých aj veľkých. Najlepšie divácke zážitky sľubuje multikino Novo Cinemas s tuctom sál vybavených najmodernejšími technológiami. IMG Boulevard, centrálna časť parku IMG Worlds of Adventure, ponúka okrem tak trochu strašidelného hotela Haunted predovšetkým gastronomické a nákupné zážitky.

Neváhajte a navštívte IMG Worlds of Adventure v Spojených arabských emirátoch.

 

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám