Dubai Parks & Resorts

Umiestnenie: Arabské emiráty Arabské emiráty Dubai Parks & Resorts
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Dubai Parks & Resorts sa rovná zábave, úžasným atrakciám a nevšedným zážitkom

Jedinečný koncept niekoľkých tematických parkov vrátane vodného sveta na jedno mieste. Dubai Parks & Resorts tvorí najväčší zábavný areál Blízkeho východu. Samozrejmosťou sú najmodernejšie technológie, hry na báze virtuálnej reality, supermoderné horské dráhy a ďalších viac ako 100 unikátnych atrakcií. V každom parku nájdete vynikajúce reštaurácie a obchody, z ktorých nikto neodíde s prázdnou taškou.

Dubai Parks & Resorts privítal prvých návštevníkov 18. decembra 2016. Rozprestiera sa na ploche 232 hektárov pri ceste šejka Zayeda (diaľnica E11) na juhozápadnom okraji Dubaja. Neďaleko odtiaľto nájdete aj umelý palmový ostrov Palm Jebel Ali, do mestského centra s najvyššou budovou sveta Burj Khalifa to je takmer 50 kilometrov.

Šestica magických parkov v Dubai Parks & Resorts

Riverland Dubai, vstupná brána do Dubai Parks & Resorts, umožňuje bez vstupenky navštíviť mnoho atrakcií, obchodov a reštaurácií. Medzi kvartetom tematických zón a umelou riekou stretnete žonglérov, akrobatov či hudobníkov a pod holým nebom si vychutnáte zaujímavé koncerty a festivaly. Zrejme najpopulárnejšiu časť v Dubai Parks & Resorts predstavuje zábavný park Motiongate Dubai, ktorý vám ukáže ríšu filmu od klasiky až po najobľúbenejšie animáky 21. storočia. Svetom strieborného plátna žije aj Bollywood Parks Dubai, prvý park svojho druhu na svete. V jednotlivých zónach sa ocitnete v prostredí inšpirovanom najznámejšími bollywoodskymi filmami.

Legoland park ukrýva desiatky atrakcií najmä pre najmenšie deti, návštevníkov každého veku nadchne Miniland s legovou panorámou Dubaja aj s najslávnejšími pamiatkami arabského sveta. Vodný svet Legoland Water Park ponúka 2 desiatky šmykľaviek a toboganov, Lego rafty aj safari. Obrovský lunapark Six Flags Dubai otvoril svoje brány v roku 2019.

Neváhajte a navštívte Dubai Parks & Resorts v Spojených arabských emirátoch.

 

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám