×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 27°C júl / august *
  • 26°C júl / august *

* priemerné teploty

Bahamy, luxusná dovolenka v Karibiku pre každého

Bahamské ostrovy sú vyhláseným turistickým rajom ležiacim na polovici cesty medzi Kubou a Floridou. Presne povedané, geograficky už síce nepatria do Karibiku, pretože sa ťahá stovky kilometrov Atlantikom, avšak z Karibskej uvoľnenosti, rozmanitosti a srdečnosti sa inšpirujú tým najlepším.

Ak túžite po skutočne veľkolepej dovolenke, neváhajte a poleťte s nami do exotických lokalít medzi Atlantikom a Karibským morom objaviť romantické biele pláže a krásu koralových ostrovov. Vychutnajte si permanentne slnečné počasie či skvelú kreolskú kuchyňu.

Doprajte si dovolenku pri mori s deťmi na Bahamách

Bahamy ponúkajú nespočetné množstvo zábavy a športových aktivít i nádhernú prírodu. Objavte unikátne jaskynné systémy v Blue Holes National Park či kŕdle exotického vtáctva v Harrold and Wilson Ponds National Park.

Na svoje si na Bahamách prídu aj priaznivci potápania, šnorchlovania, plavieb katamaránom, nakupovania v metropole Nassau a golfu. V bahamských letoviskách Paradise Island či New Providence sa rozhodne nudiť nebudete.

K lákadlám Bahám za rozumnú cenu 

Ak chcete pri nákupe dovolenky na bahamské súostrovie maximálne ušetriť, sledujte tiež našu ponuku First minute Bahamy. Čarovné miesto, ktoré si história pamätá ako prvé pristátie Krištofa Kolumba na amerických brehoch, tak môžete spoznať aj za priaznivých cenových podmienok.

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám