Florida

Oblasti v destinácii - Florida

Mapa

Podrobné informácie

  • 22 - 23 °C júl / august *
  • 0 °C júl / august *

* priemerné teploty

Florida: nezabudnuteľná dovolenka v USA

Jeden za najjužnejších štátov Spojených štátov patrí vďaka svojej subtropickej polohe a celoročne slnečnému počasiu k najvyhľadávanejším destináciám na dovolenku v Amerike. Svojim návštevníkom ponúka veľkolepé pláže s perfektným servisom, najrôznejšie špeciality americkej kuchyne a poriadnu porciu unikátnych aktivít i športového vyžitia.

Mimo morských radovánok sú najväčšími lákadlami oblasti najmä prírodné krásy močiarov v Národnom parku Everglades či motýlia farma Butterfly World v Coconut Creek. Dlhé hodiny zábavy si užijete v svetoznámom Disneylande, vo vodnom svete Seaworld, v parku Universal studios či v NASA Kennedy Space Centre.

Spojené štáty za dostupné peniaze

Zrejme najznámejším floridským mestom je Miami, predsa už i najslávnejšie celebrity prišli na kúzlo tropickej Miami Beach, miamských luxusných hotelov a búrlivého nočného života. Za návštevu rozhodne stojí i Fort Lauderdale, v ktorom sa po sieti kanálov prejdete gondolou, a oblasť Florida Keys, známa pásmom desiatich tisícov ostrovčekov, siahajúcich iba 145 kilometrov od Kuby.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Florida

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .