Last minute Alanya

Objavte mesto jaskýň s pulzujúcim nočným životom 

Prečo Alanya a nie Antalya? Alanya je menšie a pokojnejšie  letovisko, ktoré si získa milovníkov pláží a úchvatnej prírody. Objavte last minute dovolenky v top tureckom letovisku, ktoré nikdy nespí. Za super výhodné ceny si môžete nabaliť plné priehrštie zážitkov - od leňošenia na pláži, cez vodné športy až po prehliadky historických ruín a jaskýň. Povedzte Alanyi “áno”! 

Najbližšie termíny last minute Alanya

Načítám...

Alanya výhodne s all inclusive programom 

Vedeli ste, že podľa legendy sa na jednej z miestnych pláží kúpala aj egyptská kráľovná Kleopatra? Ak by na pôdu čarovnej Alanye vstúpila dnes, možno by sme ju našli slniť sa pri bazéne v jednom z tunajších, skvele vybavených rezortov. Aj vy sa tam budete cítiť ako kráľ či kráľovná! Vďaka all inclusive programu si vychutnáte bohaté bufetové raňajky, obedy a večere, doplnené ľahkým snackom počas dňa, kávou a miestnymi alko a nealko nápojmi. V niektorých hoteloch je súčasťou all inclusive stravy aj možnosť večere v reštaurácii, zameranej na taliansku kuchyňu, steaky alebo ryby. 

Alanya_plaze.jpg   Alanya_pobrezie-(1).jpg   

Pri last minute dovolenke s ultra inclusive programom sa môžete tešiť aj na ďalšie spestrenie - cukráreň, tortičky, zmrzlinu, vyberanejšie alko nápoje či nočné občerstvenie. Pohodlie hosťa je na prvom mieste - a to platí aj pre grátis ležadlá a slnečníky, večerný program, športové a zábavné aktivity, kyvadlovú dopravu na pláž a rôzne typy športovísk. Turecko - to je all inclusive, aký ste si vždy priali zažiť… 

Vyberte si z týchto hotelov

Načítám...

Last minute Turecko - Alanya: nenechajte tieto ponuky odplávať 

Získajte teraz last minute dovolenku v Alanyi za ukážkovo výhodné ceny. Ani majstri predavači z miestnych bazárov by ich nezjednali výhodnejšie! Ako na to? 
  • vyberte si zájazd  
  • vyplňte vo formulári vaše údaje  
  • zaplaťte online a potvrďte  
Hotovo! Stačí pár klikov a naše ultra last minute dovolenky vás prenesú do Alanye hoc aj zajtra! Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi pomôžeme. 

💡 Náš tip: Je pre vás prioritou nízka cena? Pozrite si naše najlacnejšie last minute dovolenky alebo last minute zájazdy do 500 €. Nájdete medzi nimi aj cestovateľské lahôdky, ktoré vás prekvapia!