Last minute Antalya

Objavte luxusné rezorty, úchvatné kaňony a jaskyne, nádherné pláže a historické lokality Antalye v Turecku.  

Hľadáte dovolenkový raj? Nájdete ho v Antalyi, najväčšom letovisku na preslávenej Tureckej riviére. Pripravte sa na luxusné all inclusive rezorty, úchvatné kaňony a jaskyne, idylické pláže, golfové ihriská, historické lokality i atrakcie... Vytúženú last minute dovolenku v Antalyi môžete teraz získať za super výhodnú cenu, nižšiu aj o niekoľko desiatok percent. Dnes objednáte, o pár dní chytáte bronz na pláži! 

Najbližšie termíny dovolenky v Antalyi

Načítám...

Neodolateľná Antalya s all inclusive rezortmi 

Milujete all inclusive? V Antalyi si ho užijete dosýta. Tešiť sa môžete na bohaté bufetové raňajky, obedy a večere, doplnené ľahkým občerstvením počas dňa a miestnymi alko a nealko nápojmi. Pri ultra inclusive koncepte si navyše doprajete aj značkové alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy a večere v reštaurácii typu „a la carte“. Chuťové poháriky nezabudnite rozmaznať pravými tureckými špecialitami, zmrzlinou, horúcimi nápojmi či perlivým vínom. 

A čo vybavenie v hoteloch? Ležadlá a slnečníky bývajú pri bazéne zadarmo, rovnako aj kyvadlová doprava z hotela na pláž. Neplatíte ani za športové a zábavné aktivity ako napr. animačné a večerné programy, multifunkčné športoviská, rôzne typy cvičení či požičanie bicyklov. Antalya, to je nespočetné množstvo skvele vybavených rezortov, kde budete mať všetko potrebné vždy po ruke. 

Vyberte si z týchto hotelov

Načítám...

Fantastické zážitky na dosah 

Antalya je ideálnym východiskovým bodom na výlety do starovekých miest, akými sú Termessos, Perge, Aspendos a Side. Jej okolie zas oplýva neskutočným prírodným bohatstvom: vodopádmi, kaňonmi i jaskyňami. Na “must see” zoznam si pridajte aj kaňon Köprülü, ostrov delfínov, Kleopatrin záliv, Pirátsku jaskyňu či staroveké mesto Phaselis

Antalya_stare_mesto.jpg   Antalya_trh_s_korenim.jpg

Deti sa môžu tešiť na Delfinárium, Aquland, plavby pirátskou loďou, zábavné parky, vyhliadkové koleso či jazdu visutou lanovkou. A čo jedlo? Radšej raz okúsiť ako stokrát o ňom počuť! Nechajte sa zabiť miestnou kuchyňou a ochutnajte napríklad pálenú zmrzlinu, šalát Tahini Piyaz s fazuľou, cibuľou a olivami alebo Arap Kadayıf - tradičný smažený dezert so šteklivou škoricou vôňou. Turecko je krásne voňavé... 

Last minute Turecko - Antalya: rezervujte najlepšie ihneď 

Objednať si dovolenku v Antalyi je jednoduchšie, ako namiešať plážový drink: 
  • vyberte si zájazd  
  • vyplňte vo formulári vaše údaje  
  • zaplaťte online a potvrďte  
 A môžete baliť kufre! Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi pomôžeme. 

💡 Náš tip: Chcete za top oddych pri mori zaplatiť ešte menej? Neprehliadnite naše najlacnejšie last minute dovolenky alebo hoďte očkom na našu ponuku last minute zájazdov do 500 €. Na získanie miliónových zážitkov predsa nemusíte byť milionár… Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Neváhajte nás kontaktovať.