1. Fischer.sk
  2. Kolumbia

Kolumbia

Destinácie v krajine - Kolumbia

Mapa

Podrobné informácie

  • 26 - 27 °C júl / august *
  • 28 - 29 °C júl / august *

* priemerné teploty

Kolumbia, dovolenka v turistickom raji v Karibiku

Viete, že aj Kolumbia má Karibik? A nie len tak hocijaký. Slnečné pláže, teplé počasie bez väčších výkyvov po celý rok a krištáľovo čisté more sú tu samozrejmosťou. Väčšina hotelov ponúka výborné zázemie pre rodiny s deťmi, nechýbajú animačné programy, akvaparky ani športové vyžitie.

Oproti iným karibským krajinám má však Kolumbia jednu neprekonateľnú výhodu. Počas dovolenky na pláži si totiž môžete „odskočit“ na trek do hôr, na prieskum do pralesa alebo sa vydať po stopách rozmanitých pamiatok. K tomu pripočítajte typické bary a reštaurácie, kde ochutnáte preslávenú kolumbijskú kávu. V obchodíkoch nakúpite rôzne suveníry, ako napríklad pravé smaragdy.

Pre návštevu krajiny nie je potrebné zriadiť si vízum a očkovanie.

Čo musíte vidieť v Kolumbii

Kúpanie s poznáváním koloniálneho rázu Kolumbie, jej bohatej histórie a prírody, môžete spojiť napríklad v letovisku Cartagena de Indias. Za najkrajší národný park sa označuje NP Tayrona zahŕňajúci vody Karibiku aj svahy pohoria Sierra Nevada de Santa Marta. Na malebnom poloostrove Baru nájdete skvelé podmienky na potápanie a šnorchlovanie.

Hispánská atmosféra v kulisách kolumbijských luxusných rezortov vás dostane. Má to ale jeden háčik. Už nebudete chcieť ísť inam.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Kolumbia

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .