×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 32°C júl / august *
  • 23°C júl / august *

* priemerné teploty

Djerba, dovolenka na ostrove slnka

Najväčší tuniský ostrov Djerba patrí k najobľúbenejším cieľom európskych turistov. Ponúka dlhé kilometre piesočnatých pláží s čistou vodou a pozvoľným vstupom do mora, pokojné rekreačné strediská i slnečné, stabilne teplé počasie po celú letnú sezónu.

Dovolenku na Djerbe môžete prežiť rozmanitým spôsobom. Odpočiniete si na pobreží Stredozemného mora, ochutnáte skvelú tuniskú kuchyňu a vyskúšate zábavu v komfortných hotelových rezortoch, vybudovaných letovísk Aghir, Midoun či Zarzis.

Zájazd na Djerba plný zážitkov a spoznávania

Počas pobytu na Djerbe vás čakajú i zaujímavé miesta, dokumentujúce tunajšiu jedinečnú kultúru, históriou a prírodu. Výlet do saharskej púšte vedie až k ďatľovej oáze Douz, v mestečku Matmata sa točili Hviezdne vojny a pri slanom jazere Chott el Djerid je možné pozorovať fatamorgánu.

Pri potulkách Djerbou navštívite mesto Houmt Souk s pevnosťou Borj El Kebir a unikátnu Rímsku cestu. Turistov láka i najväčšia krokodília farma v Stredomorí, prevádzkovaná v zážitkovom areáli Djerba Explore Park.

Premýšľajte o výhodnej dovolenke na Djerbe

Vyberte si z našej ponuky zájazdov na Djerbe a užite si skvelé prázdniny s celou rodinou. Ak chcete za ubytovanie čo najviac ušetriť a termín pre vás nehrá hlavnú úlohu, pozrite sa na stále aktualizovaný prehľad Last minute na Djerbe. A nezabudnite, že pre vás máme pestrú paletu pobytov i v ďalších obľúbených destináciách na čele s Maltou, Egyptom a Marokom.

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám