×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Last minute Kalábria

Kalabria.jpg

Na juhu Talianska, v špičke apeninskej „čižmy“ nájdete Kalábriu, prevažne hornatý kraj obmývaný z troch strán mimoriadne čistým morom. Práve tu môžete prežiť dovolenku o ktorej ste snívali. Napriek tomu, že turistický ruch v tejto oblasti rozkvitá, stále tu ešte nájdete ozajstný pokoj a pláže v romantických zátokách bez jediného rekreanta. Možno práve toto robí z oblasti medzi Sila Grande a Capo Vaticano tak jedinečnú prázdninovú destináciu.

Poďte s nami do Kalábrie a objavte nádhernú prírodu v divokých masívoch talianskych Apenín, národné parky a úchvatné výhľady na sopku Stromboli ležiacu na Liparských ostrovoch. Nenechajte si však ani ujsť jedinečné mesto Tropea nad skalnatým útesom, starobylé Catanzaro a kúpele Lamezia Terme. Ochutnajte lahodnú zmrzlinu tartufo, pikantnú údeninu nduja a vybláznite sa v akvaparkoch pri letoviskách Zambrone a Pizzo.

Nezabudnuteľmá dovolenka medzi Tyrhénskym a Jónskym morom čaká práve na vás!

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!
 

Položiek na stránku: 50 75 100


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Nevybrali ste si? Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám