1. Fischer.sk
  2. Okolo ostrova

Kolem ostrova

Náš názor

Celodenný okružný výlet ostrovom s českým sprievodcom.

Detailné informácie

Název výletu

Kolem ostrova

Popis

V rámci tohto výletu spoznáte Gran Canarii. Sprievodca vás zavedie do vnútrozemia a zoznámi s históriou i súčasnosťou ostrova. Dozviete sa, prečo sa Gran Canarii hovorí "malý kontinent" alebo "ostrov večnej jari". Za jediný deň navštívite množstvo zaujímavých miest, ako je údolie obývaných jaskýň Guayadeque, vrchol najvyššej hory ostrova Pico de las Nieve alebo vyhliadka druhej najvyššej hory s posvätnou skalou Roque Nublo, odkiaľ sa vám naskytnú prekrásne panoramatické pohľady. Dohliadnete až na vedľajšej ostrov Tenerife.

Z najvyšších vrcholkov ostrova budete pokračovať do zeleného horského údolia Valleseco.

Tu vás okrem iného čaká tradičný obed z kanárske kuchyne. Po obede síce nebude čas na siestu, ale návšteva pôvabného mestečka Teror vám to určite vynahradí.

Uvidíte tu domy s drevenými vyrezávanými balkónmi a spoznáte aj náboženské centrum ostrova. Na záver sa prejdete po pobreží hlavného mesta Las Palmas so zastávkou u slávneho Auditoria Alfreda Krausa u Las Canteras.
Zmena programu vyhradená.

Poznámka

Venujte prosím pozornosť skutočnosti, že môže dôjsť k zmene v programe výletu alebo z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity k jeho zrušeniu.

Podobné služby