×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 30°C júl / august *
  • 26°C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Kréta, spojenie histórie a romantiky bez blúdenia

Poďte s nami na krásny ostrov v srdci Stredozemného mora. Relaxujte a prežite mnoho zaujímavých zážitkov. Krétu si zamilujete vďaka skvelému jedlu, radu atrakcií a zábavy, peknej prírode i slnečnému počasiu

A samozrejme i zásluhou nádherných pláží. Severné krétske pobrežie sa pýši množstvom úchvatných zátočín, v ktorých si kúpanie a opaľovanie užije skutočne každý. O ich kvalite svedčí napríklad i to, že pláž Falassarna bola vyhlásená najlepšou v celom Grécku. A ani ostatné za ňou svojim pôvabom neostávajú pozadu.

Čo si užiť počas prázdnin na Kréte

Kréta je najväčším gréckym ostrovom a jej pohostinní obyvatelia urobia všetko pre to, aby ste sa v ich krajine cítili čo najlepšie a vždy sa radi vrátili.

Spoznajte Knossos, kláštor Arkadi a ďalšie miesta spojené s tunajšou dlhou históriou, mestá Heraklion, Chania či Rethymnon. Vydajte sa na výlety za spoznávaním blízkych ostrovov Gramvousa alebo Spinalonga.

Kam a ako za pobytom na Krétu?

Ponuka ubytovaní na Kréte je skoro nekonečná. Skúste napríklad letoviská Gouves, Kolimbari, Malia alebo Sissi. Všade vás čaká dostatok aktivít, služby na úrovni a priateľská atmosféra.

Nezabudnite ani na prieskum našej ponuky v sekcii Last minute na Kréte, kde nájdete prehľad finančne najvýhodnejších zájazdov.

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám