×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

First Minute 2020 Španielsko

Mallorca-Cala-des.jpg

Objavte všetky krásy Španielska zásluhou First Minute!

Plánujete dovolenku v Španielsku? Práve teraz máte najlepšiu možnosť výberu za najlepšie ceny. Vyberajte z Baleárskych a Kanárskych ostrovov alebo z ponúk na španielskej pevnine.

Na leto 2019 sme pre vás pripravili naozaj širokú paletu španielskych destinácií. Baleárske ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera, Kanárske ostrovy Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura, Lanzarote a La Palma. Pevninskú časť Španielska v našej ponuke reprezentujú pobrežie Costa Cálida na východe a ohnivá Andalúzia na juhu s pobrežiami Costa del Sol, Costa de la Luz a Almería.

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!

Položiek na stránku: 50 75 100

Dátum Destinácia Odlet / Návrat počet nocí Dospelý
01.05. [SO] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 7 577
01.05. [SO] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 11 669
02.05. [NE] FUERTEVENTURA(Španielsko) Praha 14 845
02.05. [NE] FUERTEVENTURA(Španielsko) Praha 7 615
03.05. [PO] LA PALMA(Španielsko) Praha 7 1 050
03.05. [PO] LA PALMA(Španielsko) Praha 11 1 206
03.05. [PO] TENERIFE(Španielsko) Praha 11 611
03.05. [PO] TENERIFE(Španielsko) Praha 7 577
05.05. [ST] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 14 1 265
05.05. [ST] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 10 650
05.05. [ST] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 7 577
05.05. [ST] LANZAROTE(Španielsko) Praha 14 757
05.05. [ST] LANZAROTE(Španielsko) Praha 7 577
07.05. [PI] LA PALMA(Španielsko) Praha 7 1 003
07.05. [PI] LA PALMA(Španielsko) Praha 14 1 339
07.05. [PI] LA PALMA(Španielsko) Praha 10 1 167
07.05. [PI] TENERIFE(Španielsko) Praha 14 777
07.05. [PI] TENERIFE(Španielsko) Praha 7 577
07.05. [PI] TENERIFE(Španielsko) Praha 10 634
08.05. [SO] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 14 1 254
08.05. [SO] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 7 577
08.05. [SO] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 11 669
09.05. [NE] FUERTEVENTURA(Španielsko) Praha 14 845
09.05. [NE] FUERTEVENTURA(Španielsko) Praha 7 615
10.05. [PO] LA PALMA(Španielsko) Praha 7 1 031
10.05. [PO] LA PALMA(Španielsko) Praha 11 1 206
10.05. [PO] TENERIFE(Španielsko) Praha 11 650
10.05. [PO] TENERIFE(Španielsko) Praha 7 577
12.05. [ST] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 14 1 204
12.05. [ST] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 10 596
12.05. [ST] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 7 546
12.05. [ST] LANZAROTE(Španielsko) Praha 14 757
12.05. [ST] LANZAROTE(Španielsko) Praha 7 577
14.05. [PI] LA PALMA(Španielsko) Praha 7 1 003
14.05. [PI] LA PALMA(Španielsko) Praha 10 1 167
14.05. [PI] LA PALMA(Španielsko) Praha 14 1 300
14.05. [PI] TENERIFE(Španielsko) Praha 14 777
14.05. [PI] TENERIFE(Španielsko) Praha 7 577
14.05. [PI] TENERIFE(Španielsko) Praha 10 634
15.05. [SO] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 14 1 200
15.05. [SO] MALLORCA(Španielsko) Praha 14 707
15.05. [SO] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 7 553
15.05. [SO] GRAN CANARIA(Španielsko) Praha 11 611
15.05. [SO] MALLORCA(Španielsko) Praha 7 384
16.05. [NE] FUERTEVENTURA(Španielsko) Praha 7 615
16.05. [NE] FUERTEVENTURA(Španielsko) Praha 14 845
17.05. [PO] LA PALMA(Španielsko) Praha 7 1 031
17.05. [PO] TENERIFE(Španielsko) Praha 7 577
17.05. [PO] LA PALMA(Španielsko) Praha 11 1 206
17.05. [PO] TENERIFE(Španielsko) Praha 11 650

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Vybrané hotely (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 200 m
  • Doba transferu z letiska: 60 min
  • Malý jednoduchší hotel s príjemnou rodinnou atmosférou
  • Cenovo výhodná dovolenka pre nenáročných klientov
  • Výhodná poloha v blízkosti centra aj pláže
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 371 €

19. 5. 2021 - 26. 5. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Raňajky

Dvojlôžková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý400 €
2. dospelý400 €
zľava- 57 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 18:05 2h 30min

Let tam

  • 19.5.2021 St  18:05 - 20:35
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 26.5.2021 St  21:20 - 23:50
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -57 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 742 €

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý400 €
2. dospelý400 €
zľava- 57 €

PINO MAR

*
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot
-57 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER

EUROPA

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Sa Coma

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 450 m
  • Doba transferu z letiska: 60 min
  • Cenovo atraktívne ubytovanie pre menej náročných klientov
  • Ideálny východiskový bod pre poznávanie východného pobrežia ostrova
  • Vhodné pre rodiny s deťmi a klientov, ktorí preferujú skôr individuálnu dovolenku s možnosťou varenia
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 388 €

19. 5. 2021 - 26. 5. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa Standard Superior ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa Standard Superior
1. dospelý388 €
2. dospelý388 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 18:05 2h 30min

Let tam

  • 19.5.2021 St  18:05 - 20:35
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 26.5.2021 St  21:20 - 23:50
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte 0

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 777 €

1. izba
Apartmán 1 spálňa Standard Superior
1. dospelý388 €
2. dospelý388 €

EUROPA

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Sa Coma

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER

DORADO

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 150 m
  • Doba transferu z letiska: 60 min
  • Cenovo výhodné ubytovanie s možnosťou all inclusive
  • Výhodná poloha v blízkosti krásnej pláže a centra
  • Rodiny s deťmi ocenia možnosť apartmánov s oddelenou spálňou
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 394 €

19. 5. 2021 - 26. 5. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Polpenzia

Dvojlôžková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý394 €
2. dospelý394 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 18:05 2h 30min

Let tam

  • 19.5.2021 St  18:05 - 20:35
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 26.5.2021 St  21:20 - 23:50
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte 0

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 788 €

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý394 €
2. dospelý394 €

DORADO

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Sa Coma

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 300 m
  • Doba transferu z letiska: 60 min
  • Ideálny východiskový bod na spoznávanie východného pobrežia ostrova
  • Zrenovovaný apartmán v obľúbenom letovisku Sa Coma
  • Vhodné pre rodiny s deťmi a klientov, ktorí preferujú skôr individuálnu dovolenku s možnosťou varenia
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 403 €

15. 5. 2021 - 22. 5. 2021

7 nocí/8 dní (So-So)

Bez stravy

Apartmán 1 spálňa ?

2 dospelí

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý573 €
2. dospelý573 €
zľava- 338 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 12:15 2h 30min

Let tam

  • 15.5.2021 So  12:15 - 14:45
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 22.5.2021 So  15:35 - 18:05
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -338 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 807 €

1. izba
Apartmán 1 spálňa
1. dospelý573 €
2. dospelý573 €
zľava- 338 €

CLUB SA COMA

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Sa Coma
-338 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER

MARBEL

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. C´an Pastilla

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 300 m
  • Doba transferu z letiska: 15 min
  • Vhodné pre mladých klientov, ktorí ocenia množstvo nákupných a zábavných možností v okolí hotela
  • Dobré autobusové spojenie do hlavného mesta Palma de Mallorca
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 417 €

19. 5. 2021 - 26. 5. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Raňajky

Dvojlôžková izba Promo ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý438 €
2. dospelý438 €
zľava- 42 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 18:05 2h 30min

Let tam

  • 19.5.2021 St  18:05 - 20:35
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 26.5.2021 St  21:20 - 23:50
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -42 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 835 €

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý438 €
2. dospelý438 €
zľava- 42 €

MARBEL

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. C´an Pastilla
-42 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. C´an Picafort

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 0 m
  • Doba transferu z letiska: 80 min
  • V okolí množstvo barov, reštaurácií, obchodov a príjemná promenáda
  • Vhodné pre klientov, ktorí chcú kombinovať pobyt pri mori so zábavou
  • Priamo pri dlhej piesočnej pláži s priezračným morom
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 418 €

19. 5. 2021 - 26. 5. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Raňajky

Dvojlôžková izba Promo ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý438 €
2. dospelý438 €
zľava- 39 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 18:05 2h 30min

Let tam

  • 19.5.2021 St  18:05 - 20:35
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 26.5.2021 St  21:20 - 23:50
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -39 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 837 €

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý438 €
2. dospelý438 €
zľava- 39 €

JS HORITZO

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. C´an Picafort
-39 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. El Arenal

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 50 m
  • Doba transferu z letiska: 20 min
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 419 €

22. 5. 2021 - 29. 5. 2021

7 nocí/8 dní (So-So)

Bez stravy

Štúdio ?

2 dospelí

1. izba
Štúdio
1. dospelý619 €
2. dospelý619 €
zľava- 400 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 12:15 2h 30min

Let tam

  • 22.5.2021 So  12:15 - 14:45
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 29.5.2021 So  15:35 - 18:05
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -400 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 838 €

1. izba
Štúdio
1. dospelý619 €
2. dospelý619 €
zľava- 400 €

WHALA!BEACH APARTMÁ

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. El Arenal
-400 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. El Arenal

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 50 m
  • Doba transferu z letiska: 20 min
  • Odporúčame pre mladých klientov

  • Vo veľmi rušnej oblasti s bohatým nočným životom
  • V dosahu pobrežnej promenády a dlhej piesočnej pláže
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 430 €

22. 5. 2021 - 29. 5. 2021

7 nocí/8 dní (So-So)

Raňajky

Dvojlôžková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý642 €
2. dospelý642 €
zľava- 423 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 12:15 2h 30min

Let tam

  • 22.5.2021 So  12:15 - 14:45
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 29.5.2021 So  15:35 - 18:05
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -423 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 861 €

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý642 €
2. dospelý642 €
zľava- 423 €

WHALA!BEACH

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. El Arenal
-423 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Sa Coma

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 600 m
  • Doba transferu z letiska: 70 min
  • Možnosť vlastného varenia
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 430 €

15. 5. 2021 - 22. 5. 2021

7 nocí/8 dní (So-So)

Bez stravy

Štúdio ?

2 dospelí

1. izba
Štúdio
1. dospelý465 €
2. dospelý465 €
zľava- 69 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 12:15 2h 30min

Let tam

  • 15.5.2021 So  12:15 - 14:45
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 22.5.2021 So  15:35 - 18:05
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -69 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 861 €

1. izba
Štúdio
1. dospelý465 €
2. dospelý465 €
zľava- 69 €

HM MAR BLAU

****
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Sa Coma
-69 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 150 m
  • Doba transferu z letiska: 60 min
  • Rodiny s deťmi ocenia možnosť apartmánu s oddelenou spálňou
  • Rodiny s deťmi ocenia možnosť apartmánov s oddelenou spálňou
  • Cenovo výhodné ubytovanie s možnosťou all inclusive
  • Výhodná poloha v blízkosti krásnej pláže a centra
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 442 €

15. 5. 2021 - 22. 5. 2021

7 nocí/8 dní (So-So)

Polpenzia

Dvojlôžková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý615 €
2. dospelý615 €
zľava- 346 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 12:15 2h 30min

Let tam

  • 15.5.2021 So  12:15 - 14:45
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 22.5.2021 So  15:35 - 18:05
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -346 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 884 €

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý615 €
2. dospelý615 €
zľava- 346 €

PLAYA MAR

**
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot
-346 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám