×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 30°C júl / august *
  • 24°C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Istria, báječný Jadran pre celú rodinu

Ak sa chcete dostať k moru rýchlo, je pre vás najväčší chorvátsky polostrov Istria ideálnou voľbou. Čakajú tu rekreačné strediská ako Poreč, Rabac alebo Umag ponúkajúce širokú paletu vodných športov, starodávna Pula pýšiaca sa rímskym amfiteátrom a mnohými rozmanitými zábavami pre celú rodinu.

Užite si istrijskú pohostinnosť, pre našincov blízku chorvátčinu, ochutnajte miestnu gastronómiu bohatú predovšetkým na dary mora. Nielen deti si užijú deň plný zábavy v Dinoparku Funtana s lunaparkom či v modernom vodnom svete Istralandia pri Novigrade.

Pri Jadrane nájdete tiež rad pekných pláží, zaujímavé krasové javy a mesto Pazin, kde prežíval dobrodružstvá Matej Šándor, hrdina románu Julese Vernea. Vďaka príjemnému počasiu môžete vyraziť i na výlety do pohoria Učka nad kúpeľmi Opatija.

Najvýhodnejšie ubytovanie v lete na Istrii

Či už uprednostňujete aktívnu dovolenku spojenú s poznávaním, či rodinné prázdniny v hoteli s kvalitným zázemím pre deti, Istria je pripravená ponúknuť nadštandardné služby za priaznivé ceny.

Ak chcete ešte viac ušetriť, vyberte si z našej finančne výhodnej ponuky zájazdov Last minute na Istriu. Alebo sa pozrite na prázdninové pobyty v ďalších regiónoch Chorvátska na čele s Dalmáciou a oblasťou Kvarnerského zálivu.

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám