1. Fischer.sk
  2. O CK FISCHER
  3. Prečo na dovolenku s CK FISCHER

Prečo cestovať na dovolenku s Cestovnou kanceláriou FISCHER

Sme jedna z prvých cestovných kancelárií na českom a slovenskom trhu. Od začiatku vytvárame štandardy najvyššej kvality, prinášame to najlepšie a inšpirujeme ostatných. Riadime sa jednoduchým heslom: ponúkame viac než dovolenku, vytvárame svet vašich zážitkov. 

Vy hráte v tomto svete najdôležitejšiu úlohu.

My tú svoju vidíme v poskytovaní najkvalitnejších služieb, v profesionálnom zázemí, v umení počúvať a porozumieť želaniam našich klientov.

Od prvých úvah, kde prežijete dovolenku až do bezproblémového návratu, vždy robíme všetko pre vašu maximálnu spokojnosť.

Vo svete vašich zážitkov dostanete vždy to, čo je vám sľúbené: 

PRAVDIVÉ CENY

Vždy uvádzame všetky ceny ako konečné, a to vrátane palivových príplatkov a letiskových táx – ako jedna z mála cestovných kancelárií na Slovensku. Nelákame klientov na opticky nízke ceny: podstatná je celková cena, ktorú za dovolenku zaplatíte.

DIEŤA SKUTOČNE za 0 €

Ak v ponuke uvádzame „dieťa zadarmo“, tak zaň nezaplatíte ani cent. V takomto prípade neplatíte za dieťa ani letiskové taxy a palivové príplatky.

BEZPLATNÁ ZMENA 

Nákup v prvom momente bez obáv. Ak vzniknú akékoľvek okolnosti, ktoré zasiahnu do vašich dovolenkových plánov, v Cestovnej kancelárii FISCHER môžete zmeniť termín alebo destináciu vašej dovolenky až týždeň pred plánovaným odletom bez poplatkov.

TRADÍCIA

História značky FISCHER siaha až do roku 1980, kedy v Nemecku vznikla Fischer Reisen, ktorá v roku 1990 expandovala do vtedajšieho Československa a od roku 1994 pôsobí bez prerušenia na českom a slovenskom trhu pod značkou Cestovná kancelária FISCHER. Od roku 2004 je 100% vlastníkom skupiny Cestovnej kancelárie FISCHER investičná a finančná skupina KKCG.

ISTOTA

Vždy vám dáme presne to, čo sľúbime. Vašu dovolenku strávite vo vami vybranom hoteli s vami vybranými službami. Vďaka tomu, že ročne v rámci našej skupiny s nami cestuje na dovolenku viac ako 200 000 spokojných klientov, patrí Cestovná kancelária FISCHER medzi lídrov na trhu. Proti insolventnosti je naša CK poistená na sumu 25 000 000 €.

ROZUMIEME VÁM

Naším cieľom je pripraviť pre vás dovolenku podľa vašich predstáv. Vždy vám garantujeme profesionálny prístup. Či už budete vyberať destináciu, alebo doplnkové služby, budete cítiť, že ste pre nás dôležitým klientom, ktorý dostane niečo navyše. Máme najširšiu ponuku dodatočných služieb: od parkovania na letisku až po špeciálne vybavenie izieb pre vašich nejmenších.

POSTARÁME SA O VÁS

Disponujeme širokou sieťou česky/slovensky hovoriacich profesionálnych delegátov, ktorí sa v destinácii postarajú o váš komfort a pohodlie. Vždy sú pripravení vám s čímkoľvek pomôcť: poradiť, odporučiť alebo zariadiť. A to počas celého vášho pobytu.