×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Last minute Kefalónia

Kefalonia-2.jpg

Niekomu môže Kefalónia pri pohľade na mapu pripomínať skákajúcu žabu alebo si vspomenie, že tu nejakú dobu žil slávny básnik George Gordon Byron. V každom prípade sa jedná o jednu z najpôvabnejších destinácií, akú si pre letnú dovolenku viete vysnívať.

Prečo mnohí považujú Kefalóniu za grécky turistický raj budúcnosti? Je to zásluha tunajšej pôvabnej prírody, úžasného Jónskeho mora, vytvárajúceho úchvatné scenérie v zátokách, a v neposlednom rade najkrajšími stredomorskými plážami.

Prejdite si Kefalóniu, objavíte celý rad zaujímavých miest, ktoré svojou jedinečnosťou obohatia váš fotoalbum. Patria k nim napríklad krápnikove Dračie jaskyne, morské vodné mlyny Katavothres alebo lagúna v jaskyni Melissani. A nezabudnite ani na metropolu Argostoli.

Zájazd na grécky ostrov Kefalónia vás jedným slovom nadchne. Vďaka našej last minute ponuke ho získate za maximálne výhodných podmienok vrátane zaujímavých zľiav.

Položiek na stránku: 50 75 100


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám