Last minute Zanzibar

Objavte to najlepšie zo Zanzibaru s last minute zľavou

  1. Fischer.sk
  2. Last minute
  3. Last minute Zanzibar
Magický Zanzibar je ako vôňa klinčekov - stačí si raz privoňať a úplne si vás podmaní. Objavte perlu Indického oceánu, ktorá ukrýva nádherné biele pláže, kvitnúce koralové útesy, tajomné lesy a exotickú faunu a flóru. Prejdite sa uličkami historického mesta Stone Town a ponorte sa do tónov tradičnej hudby taraab. Je čas na únik od všednosti, je čas na last minute dovolenku v Zanzibare.

Prečo na last minute do Zanzibaru?

Tropické korenie, ovocie, fauna i flóra
Privoňajte k vanilke, ochutnajte najväčšie ovocie na svete a pozorujte korytnačky obrovské
Nádherné biele pláže a fascinujúce koralové útesy
Preskúmajte romantické lagúny, pozorujte delfíny, veľryby i farebný svet pod hladinou
Exotická atmosféra za výhodnú cenu
Spriateľte sa s Masajmi a zažite na vlastnej koži krajinu plnú kontrastov so super last minute zľavou

Top zážitky a letoviská Zanzibaru

Zanzibar, nazývaný tiež Ostrov korenia, leží pri pobreží východnej Afriky. V skutočnosti však nejde o jeden ostrov, ale o súostrovie tvorené dvoma hlavnými ostrovmi Unguja a Pemba. Najobľúbenejšie letoviská sa nachádzajú na ostrove Unguje a sú to Nungwi, Kendwa, Kiwengwa a Pingwe. Keďže Zanzibar je rozlohou malý, letoviská sú vzdialené max. 45-70 km od medzinárodného letiska.

Za návštevu určite stojí hlavné mesto Zanzibar City. Jeho stará časť nazývaná Stone Town alebo tiež kamenné mesto, je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Len 5 km od pobrežia Zanzibaru sa nachádza ostrov Prison Island, kde voľne žijú korytnačky obrovské, vážiace až 200 kg a dožívajúce sa až 150 rokov. Odvážite sa pohladkať a nakŕmiť ich?

Atol Mnemba, Zanzibar   Pamätník otrokom, Zanzibar

Pláže Zanzibaru sú biele, s palmami a tyrkysovým morom. Na ostrove Unguja môžete počítať s komfortným servisom a službami v rámci hotelových rezortov, na severnej časti ostrova Pemba zas objavíte odľahlejšie prírodné pláže a romantické zákutia.

Medzi top zážitky na Zanzibare patria návšteva farmy s korením, ochutnávka miestnej kuchyne, spriatelenie sa s miestnymi Masajmi i lokálne kultúrne podujatia. Pre dobrodružné povahy ponúka Zanzibar nezabudnuteľné výlety, ako sú plavby na lodiach pri západe slnka, šnorchlovanie okolo útesov alebo objavovanie tajomných lesov Jozani plných zriedkavých druhov opíc a exotických vtákov.

Nezabudnuteľný Zanzibar s all inclusive

Last minute all inclusive v Zanzibare osloví všetkých, ktorí si chcú dopriať oddych a zážitky bez zbytočných starostí. V cene all inclusive balíčka sú zahrnuté ubytovanie, transport z letiska, transfer na pláž, strava, nealko nápoje, víno a pivo miestnej produkcie plus športové a zábavné aktivity. Tešiť sa môžete na večerné programy s hudbou, diskotéku či lekcie svahilčiny. Pre deti ponúkajú hotely detský bazén, detský klub, animačné aktivity či stráženie detí.

Voľné chvíle vám vyplnia vodné športy, potápanie a nezabudnuteľné výlety. Last minute, to je aj menej turistov, nepreplnené pláže a viac súkromia pri objavovaní miestnych prírodných krás, kultúrneho a historického bohatstva. Už žiadne otravné dodatočné výdavky či doplácanie za ležadlá a slnečníky. Last minute dovolenka s all inclusive vás odbremení od všetkých starostí.

Vyberajte si z týchto last minute hotelov

Načítám...

Last minute v Zanzibare - dôležité informácie

  • Ubytovanie: Vyberte si ubytovanie v 4 a 5* rezortoch s bazénom, reštauráciou, recepciou a barom.
  • Strava: V našej ponuke nájdete hotely s programom all inclusive, soft all inclusive (bez piva, vína a miestnych alko nápojov), ako aj hotely so stravou formou bufetových raňajok a večerí.
  • Odlety: Celková dĺžka letu Praha - Zanzibar s medzipristátím v Amsterdame je okolo 13-14 hodín.
  • Počasie: Celoročná teplota sa pohybuje medzi 26 a 32 stupňami. Pozrite si prehľad počasia na Zanzibare v jednotlivých mesiacoch.

Rezervujte si last minute na Zanzibare teraz

Pošteklil korenistý Zanzibar vaše zmysly? Skvelé! Bez ohľadu na to, či to bude dovolenka o dva týždne alebo super last minute už zajtra, ušetríte až desiatky percent. Last minute = množstvo dostupných termínov, skvelé služby, stravovanie a kopec zaujímavých zážitkov v cene.

Objednajte si exotickú last minute dovolenku na Zanzibare najlepšie ihneď, kým je naša ponuka čerstvá ako pravá zanzibarská vanilka!

Ako rezervovať last minute dovolenku na Zanzibare?

Je to jednoduchšie ako ošúpať tropické ovocie:
  • vyberte si zájazd
  • vyplňte vo formulári vaše údaje
  • zaplaťte online a potvrďte
Hotovo, môžete zvýsknuť “Hakuna matata”! Naše ultra last minute zájazdy vás prenesú na zanzibarské pláže hoc aj zajtra! Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi pomôžeme.