×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Last minute Lago di Garda

Lago-di.jpg

Hovorí sa mu aj „Malé more“ a niet sa čomu diviť. Lago di Garda je nielen najväčšie jazero v Taliansku, ale hrdí sa aj jedinečnou, na rekreáciu mimoriadne priaznivou, klímou. Výrazne ho ovplyvňuje teplé južné prúdenie, ktorého dôsledkom je subtropická vegetácia v okolí a letné teploty takmer ako pri mori. Lago di Garda si v posledných rokoch získava stále viac priazne slovenských turistov. Zásluhu na tom má ľahká dostupnosť zo Slovenska, krásna príroda, azúrovo modrá voda, perfektné služby a pestrá paleta aktivít počas letných mesiacov.

Pri dlhom pobreží Lago di Garda môžete relaxovať na niektorej z mnohých pláží, zároveň tu svoje nájdu aj milovníci turistiky, cyklistiky, horolezectva a ďalších športov. Oblasť je tiež známa zábavnými parkmi (Caneva World, Gardacqua, Gardaland či Parco Natura Viva). V blízkosti sa náchádzajú pamiatkové skvosty ako Brescia a Verona.

Máme pre vás širokú a kvalitnú ponuku ubytovania. Vyberte si z letovísk ako Brenzone, Torbole alebo Riva del Garda. Uvidíte, že dovolenka pri Lago di Garda nadchne celú rodinu!

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!
 

Položiek na stránku: 50 75 100


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Nevybrali ste si? Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám