First minute Almería

Načítám...
Načítám...

Dovolenka v Almeríi, pohodová, a pritom vzrušujúca

Andalúzska provincia Almería sa nachádza na juhovýchode Pyrenejského poloostrova. Jej pôvabné pobrežie obmývajú vody Stredozemného mora, opačným severným smerom sa zdvíhajú do neba siahajúce vrcholky najvyššieho španielskeho pohoria Sierra Nevada.

Metropola Almería je známa predovšetkým ako "ciudad del moro", teda maurské mesto. Do miestneho prístavu pravidelne priplávajú lode z afrického Maroka, takže tu stretnete prevažnú väčšinu arabského obyvateľstva.

Milovníci prírodných krás môžu navštíviť národný park Cabo de Gata, v ktorom nájdu civilizáciou nedotknutú panenskú prírodu. Pohodlne sa dostanú na jedinú európsku púšť Tabernas aj k Mulhacenu, najvyššej hore Pyrenejského poloostrova.

Tento región je plný zaujímavých miest dokumentujúcich jeho bohaté dejiny. Za návštevu stojí starobylé mesto Mojácar, dedinka Agua Amarga v zátoke Enmedio Creek či magická La Isleta.

Skúste tiež menej známe španielske destinácie. Verte, že vás milo potešia. Pokiaľ si zájazd vyberiete z ponuky 1. minute, budete mať zájazd so zľavou a ďalšími výhodami.

First-minute-Almeria.jpg

Do Almeríe s výhodami first minute

Vyskúšajte aj menej známe španielske destinácie, budete nadšení. Ak si vyberiete zájazd z ponuky First Moment, budete mať zájazd so zľavou a ďalšími výhodami!

Využite všetky výhody first minute!