1. Fischer.sk
  2. Egypt
  3. Egypt - Marsa Alam

Oblasti v destinácii - Egypt - Marsa Alam

Podrobné informácie

  • 41 °C júl / august *
  • 28 - 30 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Marsa Alam, to je pokoj a nádherný podmorský svet

Pohodová Marsa Alam nie je natoľko turisticky vyťažené stredisko ako ostatné známe egyptské letoviská. Určite sa tu bude páčiť predovšetkým vyznávačom pokojnej dovolenky. Zaraďte sa medzi tisíce nadšených rekreantov a užite si ju tiež!

Rovnako ako väčšina ostatných egyptských destinácií ponúka i Marsa Alam prepychové podmienky na potápanie a šnorchlovanie. Červené more je v tejto oblasti snáď ešte krajšie a život v ňom farebnejší ako kdekoľvek inde.

Ubytovanie s faraónmi, potápaním i relaxom v Marsa Alam

Keď vás omrzí pobyt na plážach a objavovanie podmorského sveta, môžete využiť niektorý z výletov za starovekými pamiatkami z dôb faraónov. Abú Simbel či Zádušný chrám kráľovnej Hatšepsut tvorí typické kultúrne a historické dedičstvo Egypta.

I napriek púštnemu charakteru krajiny nájdete v okolí rad prírodných zaujímavostí. Patria medzi ne napríklad ostrovy Qulaan; údolie Nílu s obrou Asuánskou priehradou sa tiahne zhruba 200 kilometrov ďaleko.

Užite si krásnu dovolenku so zážitkami v Marsa Alam

Nižšie nájdete aktuálne ponuky zájazdov. Ak chcete vyraziť na cestu do Marsa Alam čo najvýhodnejšie, pozrite sa na našu širokú ponuku last minute Marsa Alam.

Rovnako príťažlivú oblasť predstavuje tiež Hurghada, ktorá rozhodne patrí medzi obľúbené egyptské destinácie.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Egypt - Marsa Alam