1. Fischer.sk
  2. Arabské emiráty

Arabské emiráty - Dubai Parks & Resorts v Dubaji

Dubaj - najväčšia koncentrácia zábavných parkov na svete!

Dubai Parks & Resorts je jedinečný koncept hneď niekoľkých tematických zábavných parkov vrátane vodného na jednom mieste. Všetky parky sú navrhnuté tak, aby si v nich každý našiel to svoje. Samozrejmosťou sú tu najmodernejšie technológie, hry na báze virtuálnej reality, supermoderné horské dráhy a mnoho ďalších unikátnych atrakcií. V každom parku tiež nájdete celý rad vynikajúcich reštaurácií a obchodov, z ktorých nikto nemôže odísť s prázdnou taškou. Dubai Parks & Resorts sú nevšedným zážitkom, ktorý nájdete iba v Dubaji!

ZADARMO vstup do 1 tematického parku Dubai Parks & Resorts v Dubaji (Legoland, Legoland Waterpark, Motiongate alebo Boolywood)

 

Ku všetkým odletom do Spojených arabských emirátov od 1. 11. 2021 do 30. 4. 2022 voľná vstupenka do Dubai Parks & Resorts v Dubaji. Vstupenka oprávňuje k jednorazovému vstupu do 1 z nižšie uvedených zábavných parkov. Platí pre hotely vo všetkých Emirátoch - Ras Al Khaimah, Dubaj, Abu Dhabi, Ajman, Fujairah, Abu Dhabi. Vstupenky nezahŕňajú transfer.
Ponuka platí pre rezervácie od 31. 12 2021 do vyčerpania voľných vstupeniek.

 

 

MOTIONGATE® DUBAI

Milujete filmy? Či už ste fanúšikom Krotiteľov duchov, Underworld, Kung Fu Pandy, Shreka, alebo Šmolkov, tu budete vo svojom živle. Zábavný park MotiongateTM Dubai vám predstaví svet filmu od klasiky až po najobľúbenejšie animáky 21. storočia. Ste zvedaví, ako vyzerá zákulisie hollywoodskych trhákov, ako vznikajú filmové triky alebo ako vôbec fungujú filmové štúdiá? Tešiť sa môžete na desiatky najrôznejších atrakcií, horské dráhy, interaktívne a divadelné show, herné zóny a mnoho ďalšieho.

 

 

BOLLYWOOD PARKS® DUBAI

Bollywood ParksTM Dubai je prvý park svojho druhu na svete. V jednotlivých zónach sa vždy ocitnete v prostredí inšpirovanom najznámejšími bollywoodskými filmami. Môžete sa túlať ulicami Bombaja, zažiť vzrušujúce dobrodružstvo po boku mafiánskeho bossa alebo sa pozrieť na strhujúce divadelné predstavenie prvého bollywoodskeho muzikálu v broadwayskom štýle. Neprídete ani o svojich najobľúbenejších bollywoodskych hrdinov, ktorí sa vám v rámci tunajších atrakcií predstavia snáď ešte lepšie, než ako ich poznáte z filmov.

 

 

LEGOLAND® DUBAI

Ak vašich najmenších len tak niečo nenadchne, verte, že v Legoland nebudú vedieť, kam skôr skočiť. LEGOLAND® park ponúka najmä pre najmenšie deti desiatky najrôznejších atrakcií, kde si každý malý staviteľ príde na svoje. V srdci Legoland, samozrejme, nechýba Miniland, kde dubajskí LEGO architekti vytvorili z takmer 20 miliónov kociek panorámu Dubaja a najslávnejšie pamiatky Blízkeho východu.

 

 

LEGOLAND® WATER PARK

Tie najlepšie vodné radovánky zažijete práve tu! LEGOLAND® Water Park je jediný vodný park v celých Spojených arabských emirátoch. Ponúka dve desiatky šmykľaviek a toboganov, LEGO rafty i safari. Park, samozrejme, myslel aj na najmenších, a tak si vodných dobrodružstiev môžu užívať deti už od dvoch rokov.

 

 

RIVERLAND® DUBAI

RIVERLAND ™ Dubai je vstupnou bránou do Dubai Parks & Resorts. Bez nutnosti zakúpiť si vstupenku môžete navštíviť celý rad atrakcií, obchodov a reštaurácií. V parku sa nachádzajú štyri rôzne tematické zóny a umelá rieka. RIVERLAND ™ Dubai je miesto, kde stretnete žonglérov, akrobatov a hudobníkov a pod holým nebom si vychutnáte celý rad koncertov a najrôznejších festivalov.

 

 
Načítám...