1. Fischer.sk
  2. Řecký ostrov Samos a Chios

Řecký ostrov Samos a Chios

Náš názor

Radi cestujete tiež individuálne? Potom je tento výlet práve pre vás! Vydajte sa loďou na neďaleké grécke ostrovy a užite si deň podľa svojho ...

Detailné informácie

Popis

Ak radi cestujete sami, potom odporúčame zakúpenie cestovných lístkov na loď plaví na niektorý z gréckych ostrovov, ktoré sú len niekoľko desiatok kilometrov vzdialené od tureckého pobrežia. Ak ste ubytovaní v oblasti Kusadasi, potom je to ostrov Samos, ak ste ubytovaní v Cesme, potom sa ponúka navštíviť turisticky menej známy ostrov Chios.

Užite si deň v Grécku podľa svojho, či už prehliadkou ostrova, koupá- ním, alebo nákupy. Cena zahŕňa transfer autobusom do / z prístavu a lodný lístok. Pri ceste nezabudnite na cestovný pas, ktorý je pre tento výlet nevyhnutný.

dôležité informácie

  • Orientačná cena od 45 €.
  • Venujte prosím pozornosť skutočnosti, že môže dôjsť k zmene v programe výletu alebo z dôvodu nenaplnenia minimálnej kapacity k jeho zrušeniu.
  • Zákazník si v prípade neuskutočnenia výletu môže u delegáta vybrať výlet iný s doplatením rozdielu ceny. Vrátenie peňazí za neuskutočnený výlet alebo za účasť na výlete s nižšou cenou nárokuje zákazník po prílete.
  • Ceny sú orientačné.
  • O kompletnej ponuke výletov a cenách vás bude informovať delegát na mieste v destinácii.
  • Výlety sa v destinácii platí v miestnej mene a sú sprevádzané česky / slovenské, príp. anglicky alebo nemecky hovoriacim sprievodcom.

Poznámka

Späť na ponuku výletov v destinácii Egejská riviéra - Kusadasi .

Podobné služby