Aquashow Algarve

Umiestnenie: Portugalsko Algarve Aquashow Algarve
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Pestrá Aquashow plná prekvapení

Veľa zábavy na celý deň, to je tematický vodný park Aquashow v Algarve . Za dve desiatky rokov svojho fungovania sa poriadne rozrástol, takže si v ňom užijú malí i dospelí návštevníci. Jeho hlavnou atrakciou je vodný horská dráha, so svojou dĺžku 740 metrov a výškou 24 metrov najväčšia v Európe. Rútiť sa po nej budete rýchlosťou až 70 kilometrov za hodinu!

Zábavný vodný svet Aquashow je otvorený kúsok (asi 4 kilometre) od letoviska Quarteria , východne od rozľahlého komplexu golfových rezortov. Za necelú polhodinu sa sem dostanete autom z medzinárodného letiska u metropoly Faro , mesto Portimao na opačnej strane je dostupné po diaľnici A22 počas 40 minút.

Najväčší, najvyššia, najzábavnejšie nielen v Algarve

K ďalším magnetom Aquashow patrí obrie kĺzačka White Fall, 16 metrov dlhá šmykľavka Wild Snake v podobe obrieho hada, najväčšie umelé vlnobitie v Portugalsku či čtvrtkilometrová lenivá rieka. K dispozícii je množstvo ďalších šmýkačiek rôzneho sklonu aj dĺžky, plavecký bazén, vírivka alebo detský bazén plný veselých a farebných atrakcií.

Horúcou novinkou z roku 2016 je 178 metrov dlhý tobogán Twin Space Shuttle a na milovníkov rýchlosti čaká dúhová šmykľavka pre šesticu pretekárov naraz. Užiť si však môžete aj lunapark vrátane minivláčika, vystúpenie papagájov, plazov, dravcov a mrožov, širokú ponuku občerstvenia a iné lákadlá.

  • Neváhajte teda a navštívte Aquashow v Algarve .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám