Aqualand Algarve

Umiestnenie: Portugalsko Algarve Aqualand Algarve
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Aqualand Algarve, mix zábavy, pohybu a odpočinku

K populárnym centrám letného bláznenie pri južnom pobreží Portugalska patrí Aqualand Algarve. Tento čisto vodný park sa radí medzi najväčšie v Európe a ponúka niekoľko adrenalínových atrakcií, ale aj možnosti oddychu pre rodiny s najmenšími deťmi.

Aqualand Algarve vyrástol pred niekoľkými rokmi prakticky na zelenej lúke kúsok od mestečka Alcantarilha, s ktorým ho spája hlavnej cesty. Z druhej strany park lemuje diaľnice A22, vedúca odtiaľto na západ k mestu Portimao a na východ k metropole Faro . Priamo na juh, vo vzdialenosti asi 6 kilometrov, sa rozkladá letovisko Armacao de Pera , severným smerom nájdete golfový rezort Faldo Oceanic.

Rýchlo do vody!

Túžite po poriadnom vzrušenie z rýchlosti? Práve pre vás sú v Aqualand Algarve určené šmýkačky a tobogány Kamikaze (najväčší v celom Portugalsku), Hydra (novinka z roku 2013), Crazy Leap, Banzai alebo Crazy Race. Veľkou časťou areálu sa krúti relaxačné umelá rieka Congo River, nechýba plavecký bazén ani umelé vlnobitie Surf Beach.

Pre najmenších návštevníkov je určený takzvaný Kidzworld, ktorého súčasťou je dvojica detských bazénov Children Paradise a zážitkový Rainbow Park. Ďalej môžete využiť mnohých odpočinkových plôch v tieni subtropickej vegetácie , reštauráciu a rozsiahle parkovisko.

  • Neváhajte teda a navštívte Aqualand Algarve v Algarve .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám