Recenzie a hodnotenie od zákazníkov

Najlepším dôkazom kvality sú osobné skúsenosti. Hlas našich zákazníkov si vážime nielen pred a v priebehu dovolenky, ale tiež po ich návrate domov. Pozrite sa na referencie od našich klientov a prečítajte si, ako sa im páčilo na dovolenke s CK FISCHER.

Absolútna spokojnosť

*****

S CK FISCHER sme cestovali prvý raz a boli sme absolútne spokojní. A to od výberu zájazdu až po návrat z dovolenky. Konkrétne sme si rezervovali zájazd u sl. Mládek Michaela, ktorá nám všetko podrobne vysvetlila, na každú otázku odpovedala - jednoducho nie je čo vytknúť. Dovolenka bola nádherná, spríjemnil nám ju delegát CK Fischer Diosnel Moreno, ktorý nám spríjemnil dovolenku dobrými radami. Chceli sme skydiving, hoci tento nebol v rámci fakultatívnych výletov, zavolal a behom 4 hodín sa nám sen splnil a skákali sme z lietadla. Spolupráca s touto CK sa nám osvedčila a určite si cez nich doprajeme ďalšiu dovolenku

A. | Dobrodruh.sk

Na dovolenku len s Fischerom

*****

Profesionálny, ochotný personál. Na dovolenku chodíme len s Fischerom. Dlhé roky.

Eduard | Google.sk

Vysoká úroveň služieb

*****

Vynikajúca dovolenka. Ubytovanie super, strava super. Personál na úrovní, všetci boli veľmi milí a ochotní, či to boli pracovníci na recepcií, alebo pracovníci v kuchyni. Bola tam aj animátorka zo Slovenska - veľmi ochotná a milá slečna.

Dana N. | Dovolenka.sme.sk

Delegát pripravený vždy pomôcť

*****

Veľmi na mňa zapôsobil agent CK p. Juda. Je to človek na svojom mieste, vybavil všetko, vytelefonoval všetky výlety, fakt urobil dobré meno celej cestovnej agentúre.

Marcel A. | Dovolenka.sme.sk

Informácie sedia s realitou

*****

Cez Fischer sme vždy komunikovali s jednou osobou, konkrétne na pobočke v Trnave, ktorá nám vždy super poradila. Cestovali sme cez Fischer asi 4x, informácie, ktoré dostaneme v cestovnej kancelárii, vždy sedia s realitou… Môžem len odporučiť.

Braňo B. | Google.sk

Maximálna spokojnosť

*****

My sme s CK Fischer boli v Turecku a boli sme maximálne spokojní... super hotel, super cena, služby, delegátka... veľká spokojnosť :)

S. | Modrykonik.sk

Profesionalita a ochota

*****

Profesionálny a ochotný personál. Ceny sú ale vyššie ako v iných cestovných kanceláriách, ale za to dostanete prvotriedne dovolenky.

Pavol. C | Google.sk