Last minute Algarve

algarve.jpg


Jedinečné Algarve leží v najjužnejšej časti Portugalska. Svojim návštevníkom ponúka Algarve veľa – má príjemnú klímu po celý rok a jeho pobrežie patrí k najkrajším v Európe. Čakajú na vás nádherné pláže so zlatým pieskom, romantické zálivy, úchvatné pieskovcové útesy, prírodné rezervácie a, samozrejme, priezračné vody Atlantického oceána.

Okrem leňošenia na plážach vás na Algarve čakajú pestré možnosti výletov, predovšetkým kôli strhujúcej krajine, archeologickým náleziskám či unikátnym ukážkam architektúry rímskych víl. Vo vnútrozemí sa na mnohých miestach zastavil čas, a tak sa môžete preniesť do zabudnutých kútov horských dediniek a naplno nasávať atmosféru doby dávno minulej.

Športových nadšencov potešia výborné podmienky pre športové vyžitie a golf. Každý hotel ponúka možnosť zahrať si na niekoľkých profesionálnych ihriskách v okolí. Na Algarve spoznáte veľa očarujúcich miest, patrí medzi ne napríklad Alvor, malebné mestečko so starým prístavom popretkávané krivolakými uličkami alebo stredisko Armacao de Pera s blízkymi skalnatými útesmi.

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!
Načítám...

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Nevybrali ste si? Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!