×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Last minute Burgas

burgas.jpg

Bulharský Burgas sa stal v posledných rokoch veľmi obľúbenou rekreačnou oblasťou. Toto významné prístavné mesto nájdete v krásnej krajine plnej jazier na pobreží Čierneho mora. Turistov do Burgasu láka predovšetkým krásne more, ktorého teplota v lete dosahuje až 28 stupňov.

Voda pri bulharských brehoch má výnimočnú vlastnosť, že sa ľahko ohrieva a len pomaly ochladzuje. V spojení s piesočnatým povrchom pláží je to raj najmä pre vaše deti. V letoviskách okolia Burgasu je samozrejmosťou ponuka najrôznejších vodných športov. Okrem reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték môžete na dovolenke v Burgase navštíviť aj významné historické pamiatky ako archeologické múzeum či katedrálu sv. Cyrila a Metoda.

Skvelým miestom na oddych je park Morské záhrady. Medzi ďalšie zaujímavé miesta patrí riečka Ropotamo s prírodnou rezerváciou Stranža. Vyberte si z našej širokej ponuky hotelov a prežite krásnu letnú dovolenku pri brehoch Čierneho mora.

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!
 

Položiek na stránku: 50 75 100


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Nevybrali ste si? Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám