First minute Algarve

Načítám...
algarve.jpg

Dovolenka na Algarve za najlepšie First Minute ceny!

Jedinečné Algarve leží v najjužnejšej časti Portugalska. Svojim návštevníkom ponúka Algarve veľa – má príjemnú klímu po celý rok a jeho pobrežie patrí k najkrajším v Európe. Čakajú na vás nádherné pláže so zlatým pieskom, romantické zálivy, úžasné pieskovcové útesy, prírodné rezervácie a priezračné vody Atlantického oceána.

Okrem leňošenia na plážach vás v Algarve čakajú pestré možnosti výletov, predovšetkým kvôli strhujúcej krajine, archeologickým náleziskám či unikátnym ukážkam architektúry rímskych víl. Vo vnútrozemí sa na mnohých miestach zastavil čas, a tak sa môžete preniesť do zabudnutých kútov horských dediniek a naplno nasávať atmosféru doby dávno minulej.

Športových nadšencov potešia výborné podmienky na športové vyžitie a golf. Každý hotel ponúka možnosť zahrať si na niekoľkých profesionálnych ihriskách v okolí. Na Algarve spoznáte veľa očarujúcich miest. Patrí medzi ne napríklad Alvor, malebné mestečko so starým prístavom popretkávané krivolakými uličkami, alebo stredisko Armacao de Pera s blízkymi skalnatými útesmi.

Dovolenka v Algarve s first minute

Využite našu širokú ponuku first minute zájazdov do Algarve a užite si dovolenku svojich snov. S našou ponukou first minute získate skvelú cenu a najširšiu ponuku našich plážových dovoleniek.