×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

First Minute 2020 Algarve

algarve.jpg

Dovolenka na Algarve za najlepšie First Minute ceny!

Jedinečné Algarve leží v najjužnejšej časti Portugalska. Svojim návštevníkom ponúka Algarve veľa – má príjemnú klímu po celý rok a jeho pobrežie patrí k najkrajším v Európe. Čakajú na vás nádherné pláže so zlatým pieskom, romantické zálivy, úžasné pieskovcové útesy, prírodné rezervácie a priezračné vody Atlantického oceána.

Okrem leňošenia na plážach vás v Algarve čakajú pestré možnosti výletov, predovšetkým kvôli strhujúcej krajine, archeologickým náleziskám či unikátnym ukážkam architektúry rímskych víl. Vo vnútrozemí sa na mnohých miestach zastavil čas, a tak sa môžete preniesť do zabudnutých kútov horských dediniek a naplno nasávať atmosféru doby dávno minulej.

Športových nadšencov potešia výborné podmienky na športové vyžitie a golf. Každý hotel ponúka možnosť zahrať si na niekoľkých profesionálnych ihriskách v okolí. Na Algarve spoznáte veľa očarujúcich miest. Patrí medzi ne napríklad Alvor, malebné mestečko so starým prístavom popretkávané krivolakými uličkami, alebo stredisko Armacao de Pera s blízkymi skalnatými útesmi.

Položiek na stránku: 50 75 100


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Vybrané hotely (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám