Oblasti v destinácii - Vietnam

Mapa

Podrobné informácie

  • 31 - 32 °C júl / august *
  • 27 °C júl / august *

* priemerné teploty

Neobyčajná dovolenka vo Vietname

Vietnam sa teší stále väčšej obľube medzi turistami. Nájdete tu všetko, čo by ste si na dovolenke mohli priať. Dnes je to moderná destinácia s rýchlo sa rozvíjajúcou infraštruktúrou.

Krajina ponúka bohatú históriu, ovplyvnenú najmä svojim mocným susedom Čínou, a krásnu prírodu od horských štítov až po nížiny rieky Mekongu, ktorej delta je jednoducho neopakovateľná. To isté platí aj pre magickú oblasť Halong Bay či na pamiatky Ho-Či-Minovho Mesta (predtým Saigon).

Spojenie dávnej minulosti a bohatej prítomnosti

Vo Vietname by ste si nemali nechať ujsť ani úchvatné horské scenérie na severozápade krajiny, kde žijú horské kmene. K ďalším charakteristikám tu patria typické ryžové políčka alebo krásne pláže Nha Trangu, Danangu či Phan Thietu.

Vyskúšať môžete i unikátnu lanovku na Vinpearl, niektorý z akvaparkov, golfových ihrísk či obchodných stredísk. Napokon nakupovanie je vo Vietname hotovým pôžitkom, lebo zohnať sa tu dá prakticky čokoľvek.

Na vietnamských plážach za príjemnú cenu

Ako získať čo najvýhodnejší pobyt vo Vietname? Nie je to tak ťažké, ako sa možno na prvý pohľad zdá. Pozrite sa na skok do našej sekcie last minute vo Vietname a iste si v nej niečo vyberiete.

V zálohe navyše máme ďalšie slnečné exotické destinácie ako sú napríklad India, Thajsko či Indonézia (Bali).

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Vietnam