Pláže, základ dovolenky

Užite si opaľovanie na najobľúbenejších plážach vo Vietname

Phan Thiet

Obľúbené letovisko s krásnymi piesočnatými plážami je vzdialené cca 200 kilometrov juhovýchodne od Saigonu. Je vhodné pre pokojnú dovolenku a rodiny s deťmi. Čaká vás vietnamská pohostinnosť spojená s výbornými službami a milými ľuďmi. Najlepšie podmienky na dovolenku panujú v období od novembra do marca.

Pláž Mui Ne

Najznámejšia pláž v tejto oblasti leží zhruba 10 kilometrov od Phan Thietu, je 10 kilometrov dlhá, s bielym pieskom a azúrovo modrým morom. Nachádza sa tu mnoho hotelových rezortov, rad reštaurácií, barov a obchodíkov. Niektoré časti pláže sú lemované vysokými kokosovými palmami, inde nájdete vysoké piesočné duny. V období august až december tu nájdete výborné podmienky na surfing.

Danang

Známe moderné stredisko v strednom Vietname ponúka nádherné piesočnaté pláže, luxusné hotelové rezorty, reštaurácie s miestnymi i medzinárodnými špecialitami. Oblasť je ideálnym východiskom pre výlety do Hoi An či Hue, ktoré sú zapísané na zoznam kultúrneho dedičstva UNESCO. Táto oblasť je najvhodnejšia na návštevu v období apríl až október.

Pláž Cua Dai

Nachádza sa 4 kilometre na severe od mesta Hoi An. Pláž je cez 3 kilometre dlhá a miestami veľmi široká, nájdete tu jemný biely piesok, čisté a modré more s pokojnou vodou a malými vlnami. V blízkosti pláže nájdete rad obchodíkov a stánkov. 

Plaz-ve-Vietnamu.jpg  Plaz-ve-Vietnamu-2.jpg
Plaz-ve-Vietnamu-3.jpg  Plaz-ve-Vietnamu-4.jpg