Akvapark Solaris

Umiestnenie: Chorvátsko Dalmácia Akvapark Solaris
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Akvapark Solaris, vodné osvieženie u Šibeniku

V Dalmácii doteraz modernej vodné svety ako na Istrii ( Aquacolors a Istralandia ) nevyrástli, svetlú výnimku tvorí iba Akvapark Solaris, vybudovaný v rozsiahlom areáli rovnomenného hotela. To však neznamená, že si v ňom predovšetkým vaše deti neužijú poriadnu porciu zábavy .

Akvapark Solaris sa nachádza kúsok od jadranskej zátočiny medzi ústím rieky Krky do mora a Morinjským zálivom. Je to z neho blízko na ostrovy Zlarin a Krapanj, k jazeru Vela Salina a predovšetkým do význačného letoviska Šibenik .

Zo šmýkačiek na skok do Jadrane

Vodný svet Solaris ani jeho rozlohou alebo nevídanými atrakciami. Napriek tomu poskytuje rad možností, ako prežiť príjemné popoludnie. Jeho základom je poltucet šmýkačiek, dosahujúcich výšky takmer 14 metrov. Nechýba ani lenivá rieka, rozmanité trysky a vodopády, bazén pre najmenších či slnečná terasa.

Súčasťou celého areálu je priestranné parkovisko, reštaurácia s občerstvením , šatne a toalety. A keby ste čírou náhodou zatúžili po ešte väčšom osvieženie, len kúsok od akvaparku sa tiahne unikátny piesočná pláž .

  • Neváhajte teda a navštívte akvapark Solaris v Dalmácii.

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám