Dalmácia

Oblasti v destinácii - Dalmácia

Mapa

Podrobné informácie

  • 30 °C júl / august *
  • 24 - 25 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dalmácia, dovolenka v srdci jadranského raja

Najdlhšia časť pobrežia priezračne čistého Jadranského mora, to je chorvátska perla Dalmácia. Ide o región s dlhou, bohatou minulosťou a ešte žiarivejšou prítomnosťou.

Pýši sa krásnymi kamienkovými plážami, výbornými podmienkami na potápanie i šnorchlovanie, mnohými zaujímavými miestami a nádhernou prírodou. Už to by bohato stačilo na rozhodnutie stráviť letnú dovolenku práve tu. Dalmácia toho ale ponúka ďaleko viac.

Dalmátske prázdninové lákadlá

Navštívite historické mestá Trogir či Šibenik, národné parky Krka a Kornati alebo divoké pohorie Biokovo. Pochutnáte si na chorvátskej kuchyni a aktívne si oddýchnete pri niektorom z mnohých športov.

Zábavné možnosti dalmátskeho pobrežia zahŕňajú reštaurácie, diskotéky, festivaly i Diokleciánove slávnosti v Splite. Každé väčšie letovisko má upravenú promenádu, prístav a celý rad športovísk.

Ušetrite za ubytovanie v Dalmácii

Z viac než pestrého katalógu pobytov na pevnine i na ostrovoch ako BračHvar alebo Korčula si určite vyberiete. Obsahuje pokojnejšie strediská vhodné na rodinnú dovolenku v Dalmácii i rušnejšie letoviská, kam sa vyplatí vyraziť za spoznávaním a zábavou.

Ak hľadáte možnosť, ako do Makarskej, Omiša, Gradaca či Vodice čo najvýhodnejšie, pozrite sa do ponuky zájazdov Last minute Dalmácia.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Dalmácia

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .