Burgas a okolie

Oblasti v destinácii - Burgas a okolie

Mapa

Podrobné informácie

  • 28 - 29 °C júl / august *
  • 27 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Burgas, pohoda pri Čiernom mori

Rušný Burgas je stabilne veľmi obľúbenou rekreačnou oblasťou. Toto veľké prístavné mesto nájdete v krásnej krajine plnej jazier na východe Bulharska.
 
Zájazdy do Burgasu lákajú krásnym morom, ktorého teplota v lete dosahuje až 28 °C. Voda pri bulharských brehoch má výnimočnú vlastnosť a to, že sa ľahko ohrieva a pozvoľna ochladzuje. V spojení s piesočným povrchom tunajších pláží je to učinený raj najmä pre vaše deti.

Využite pobyt v Burgase na spoznávanie lákadiel v okolí

Samozrejmosť pri ubytovaní v Burgase tvorí ponuka najrôznejších vodných športov. Okrem reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték môžete na dovolenke v Burgase navštíviť aj významné historické pamiatky ako je katedrála sv. Cyrila a Metoda priamo v Burgase alebo neďaleký Nessebar.

Skvelé miesto na oddych predstavuje park Morské záhrady. Ďalšie zaujímavé miesta ponúka aj široké okolie Burgasu. Patrí medzi ne napríklad riečka Ropotamo s prírodnou rezerváciou Strandža.

Najlepšia dovolenka v Burgase

Nižšie nájdete aktuálnu ponuku zájazdov do letovísk Slnečné pobrežie, Primorsko či Sozopol, Ak vás zaujíma najmä výhodná cena, iste vás poteší sekcia last minute Burgas.

Chcete viac ponúk z Bulharska? Nemenej príťažlivá je aj bulharská destinácia Varna.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Burgas a okolie