Foursquare Rum Distillery

Umiestnenie: Barbados Barbados Foursquare Rum Distillery
Typ: Reštaurácia

Rumový liehovar Foursquare Rum Distillery

Liehovar Foursquare Rum Distillery vyrába širokú škálu rumov vrátane mimoriadne obľúbených značiek Doorly's, Old Brigand a E.S.A.Field. V novembri 2016 bola spoločnosť Foursquare Rum Distillery na medzinárodnej súťaži IWSC v Londýne vyhlásená za lídra v tomto odvetví.

Liehovar Foursquare Rum Distillery sa nachádza v juhovýchodnej časti Barbadosu vo farnosti Saint Philip. Nachádza sa len kúsok od medzinárodného letiska Grantley Adams a približne 16 km od metropoly Bridgetown.

História a zariadenia liehovaru Foursquare Rum Distillery

V liehovare Foursquare Rum Distillery, ktorý zaberá 8 akrov bývalej cukrovej plantáže, sa okrem fungujúcej továrne nachádzajú aj historické budovy s koloniálnou architektúrou a ľudové múzeum. Tu pochopíte, akú dôležitú úlohu zohrávali cukor a rum v histórii Barbadosu.

Vstup do liehovaru Foursquare Rum Distillery je bezplatný. Počas prehliadky sa dozviete o rôznych fázach výroby rumu a ďalších zaujímavostiach. Na konci prehliadky môžete za malý poplatok ochutnať miestne produkty v uvítacom bare. Na vašich najmenších čaká detské ihrisko.

  • Preto neváhajte a navštívte liehovar Foursquare Rum Distillery na Barbadose.