1. Fischer.sk
  2. Svadobné cesty

Svadobné cesty a medové týždne

Nezabudnuteľné medové týždne

Vaša láska si zaslúži len to najlepšie! Oslávte ju romantickými medovými týždňami na najkrajších plážach sveta. Pre nezabudnuteľnú svadobnú cestu je ako stvorený rozprávkový Maurícius, kde sa sny stávajú skutočnosťou. Čakajú vás tu biele pláže plné paliem, hrejivé slnko, exotické chute a vône a tie najluxusnejšie hotely.

Svadba v exotike

Nielen medové týždne môžete prežiť na najúchvatnejších miestach našej planéty. Vydajte sa na tú najromantickejšiu cestu života a povedzte si svoje ÁNO v raji. S našimi svadobnými balíčkami vás čaká svadobný deň v najočarujúcejších hoteloch a plážach na Mauríciu.
 
Svadba v zahraničí je zárukou nielen nádherne strávených chvíľ, ale aj perfektného počasia a čarovných panorám na fotografovanie. Svadba v zahraničí spája hneď dva nezabudnuteľné okamihy. Svadobný obrad si vychutnáte na pláži pri šumiacom mori a k tomu strávite medové týždne v exotickej destinácii. Navyše môže byť vaša svadba okorenená aj miestnymi zvykmi a tradíciami.
Načítám...

Medové týždne

Práve ste si pri oltári sľúbili vernosť a chystáte sa stráviť niekoľko prekrásnych dní na medových týždňoch? Nie je nad to odísť za nevšednými zážitkami na svadobnú cestu do zahraničia. Navštíviť môžete tie najromantickejšie pláže sveta, vydať sa za dobrodružstvom, alebo len odpočinkom v luxusných hoteloch. Kde lepšie stráviť najkrajšie chvíle života, než v pravom raji.
 
Biely piesok na plážach, skláňajúce sa palmy nad morským brehom, hrejúce slnko, vôňa tropického ovocia, to všetko a ešte viac môžete zažiť na svadobnej ceste v exotike. Zabudnite na pár dní na starosti bežného života a vkročte do spoločného života tou najromantickejšou dovolenkou, na ktorú nikdy nezabudnete. O váš komfort bude kompletne postarané a my vám garantujeme, že sa zo svojich medových týždňov nebudete chcieť vrátiť.

Romantika na vás čaká na každom kroku. Vychutnávať si ju môžete pri nočných prechádzkach po pláži, kúpaní v teplom mori pri svite mesiaca alebo posedení v malebných kaviarničkách a reštauráciách. A ak si želáte prejsť sa na slonovi alebo sa potápať s delfínmi, aj to sa vám môže na svadobnej ceste splniť.

Kam za najkrajšou svadbou v exotike?

K najobľúbenejším svadobným destináciám patria Maurícius, ktorý spája najkrajšie exotické scenérie s ponukou veľmi kvalitných hotelových rezortov vrátane luxusných, kde si môžete dopriať aj celý rad privátnych služieb. 

Každú svadbu pre vás zariadime individuálne na základe vašich požiadaviek. V ponuke svadobných ciest sú najmä hotely, ktoré majú pre svadby najlepšie zázemie a sú medzi klientmi najžiadanejšie. Špeciálne pre svadby ponúkajú aj špeciálne balíčky a zľavy. Ak si u nás vyberiete rezort mimo základnú svadobnú ponuku, takmer vždy je možné na vyžiadanie v hoteli svadobný obrad zaistiť.

Vybavíme za vás všetky svadobné formality

Vy vyberte ideálne miesto pre váš svadobný deň a my už sa postaráme o všetko ostatné – prípravu a organizáciu svadby, transfery na úrady aj na hotel, vybavenie jednotlivých poplatkov, zaslanie sobášneho listu, legalizáciu svadby v SR a všetky ďalšie úlohy súvisiace s vašou svadbou.
 
Pripravili sme pre vás špeciálne svadobné balíčky, záleží len na vás, aké miesto si pre svoju svadbu predstavujete. Konkrétne svadobné balíčky sa líšia v závislosti na hoteli. Naši predajní asistenti vám s výberom radi poradia.

Svadobné zľavy na ubytovanie

Všetky hotely ponúkajú pre svadby a medové týždne špeciálne zľavy, výhody alebo darčeky. Konkrétne ponuky nájdete u každého hotela.

Objednávka

Objednávajte na 257 205 700, pobočkách Cestovnej kancelárie FISCHER, alebo píšte na email: info@fischer.cz.