Jungle Parque

Umiestnenie: Španielsko Tenerife Jungle Parque
typ: Kúpele, wellness, relaxácia

Náš názor

Jungle Parque, kus Afriky na Tenerife

Zoologická a botanická záhrada Jungle Parque je skutočnou džungľou, v ktorej možno sledovať živočíchy v ich prirodzenom prostredí. Jej atraktivita je podčiarknutá atraktívnymi doplnky v podobe tunelov, lávok, vodopádov, mostíkov, jaskýň a rybníčkov. Celkom tu žije na 5 stoviek zvierat.

Jungle Parque (rozloha 7,5 hektárov) vyrástol pri obci Aguilas del Teide (odtiaľ aj plný názov Las Águilas jungle Parque), kúsok od hlavnej cesty vedúcej z Los Cristianos do svahov veľhory Pico del Teide . Vďaka diaľnici TF-1 sa do parku rýchlo dostanete zo všetkých význačných tenerifských letovísk. Blízko sa nachádza ďalšia zábavný areál Camel Parque .

Čo všetko uvidíte

V zoo Jungle Parque sa môžete tešiť na biele levy, tigre, leopardy, pumy a jaguáre, na hrochy, na veľké množstvo primátov vrátane orangutanov, šimpanzov a Mandril či na pestrofarebné papagáje. Z vtákov sú ešte zastúpení orly, supy, jastraby, žeriavy alebo plameniaky. Celú zbierku dopĺňajú krokodíly, medvedíky čistotné, surikaty a panda červená.

Neoddeliteľnou súčasťou programu tvorí vystúpenia tuleňov a vtákov. Vítaným spestrením pobytu v Jungle Parque môže byť jazda na bobovej dráhe a absolvovaní lanového parku. Na vaše ratolesti čaká detský nechýba obchodíky so suvenírmi a reštaurácie .

  • Neváhajte teda a navštívte Jungle Parque na Tenerife .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám